True Fear: Forsaken Souls (PC/MAC) KLUCZ

348699

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 47.9 zł

Twoja cena: 30,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.93 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajIdziesz po ulicy, której nie poznajesz, mgła spowalnia twój krok do żółwiego tempa, a ciemność cię oślepia. Zatrzymujesz się i rozglądasz za domem; świece migoczą w każdym oknie jak latarnia morska. Pokonując kilka stopni do drzwi frontowych, zauważasz, że minęło wiele lat odkąd były po raz ostatni otwarte - zostały zapieczętowane przez rdzę i celowe działanie. W niezrozumiały sposób, gdy zdajesz sobie sprawę, że świece są dla ciebie, zdajesz sobie też sprawę, że ktoś czeka na ciebie w środku. Ktoś, kto pozostawał w tym domu jeszcze zanim metal zaczął rdzewieć. Był bardzo cierpliwy. Czekając przez ponad 20 lat. Czekając na ciebie.

 

True Fear: Forsaken Souls bierze to, co najlepsze z psychologicznych thrillerów, i dodaje wciągającą i intuicyjną mechanikę rozgrywki. Przerywniki filmowe, łamigłówki i etapy z ukrytymi obiektami zostały starannie przygotowane i zanurzone w unikatowej i przytłaczającej atmosferze. Epizod 1, początek trylogii, będzie zapamiętany na długo.

 

Główne cechy gry:

 • Intensywna przygodówka łącząca się z psychologicznym suspensem w opowieści pełnej diabolicznych zwrotów akcji.
 • Fascynująca historia z pełną akcji rozgrywką! Podążaj za tropami, odnajduj dowody i rozwiązuj tajemnice, by dowiedzieć się więcej na temat przeszłości twojej siostry... i twojej własnej!
 • Wybierz swoją przygodę! Graj z lub bez scen z ukrytymi obiektami, wszystko zależy od ciebie!
 • Unikatowe filmiki! Zdumiewające przerywniki wciągną cię jeszcze głębiej w przytłaczającą atmosferę.
 • Zawiera bonusy z wersji kolekcjonerskiej gry True Fear: Forsaken Soul: dodatkowy poziom, poradnik gracza, tapety na pulpit oraz dodatkowe scenki przerywnikowe.
 • Pełne wsparcie dla gamepadów

 

 

 

 

Copyright Goblinz, 2016

PC

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows XP SP2+, Procesor: 1.5Ghz, wsparcie dla zestawu instrukcji SSE2, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: DX9 (Shader model 2.0); 256MB, DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 2700 MB dostępnej przestrzeni

 

MAC

MINIMALNE:

System operacyjny: Mac OS X 10.8+, Procesor: 1.5Ghz, wsparcie dla zestawu instrukcji SSE2, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: 256MB VRAM, Miejsce na dysku: 2700 MB dostępnej przestrzeni

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 16+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

True Fear: Forsaken Souls (PC/MAC) KLUCZ

True Fear: Forsaken Souls (PC/MAC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty