Gold Rush! 2 (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Gold Rush! 2 (PC) KLUCZ

348033

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 59.99 zł

Twoja cena: 52,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.59 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Jerrod Wilson opuścił swój dom w Brooklynie w Nowym Jorku w czasie legendarnej Gorączki Złota z 1849 roku, by odnaleźć swojego brata Jake’a, zmuszonego do odejścia 11 lat wcześniej. Po długiej podróży Jake i Jerrod odnaleźli największą żyłę złota w kalifornijskiej Mother Lode! Teraz mamy rok 1869. 20 lat ciężkiej pracy zapewniło ich kopalni ogromny sukces. Większość zysków z wydobycia wysłali do domu do pana Quaila, bankiera i przyjaciela rodziny, który umiejętnie je zainwestował. Bracia są bogaci jak magnaci z Wall Street, i jeśli wrócą kiedykolwiek do Nowego Jorku, będą niezwykle wpływowymi dżentelmenami.

 

Pan Quail przesyła wiadomości z domu i sytuacja nie zawsze jest dobra. William Tweed, którego Jake i Jerrod znali osobiście jako szefa gangu złodziei i szantażystów (to on zmusił Jake’a do opuszczenia Brooklynu), zyskał ogromną władzę. Zasiada on teraz w Legislaturze Stanowej, a członkowie jego gangu obsadzają kluczowe urzędy w Brooklynie. Demoralizacja polityczna Tweeda pozwoliła jego gangowi ujść bezkarnie, bo policja także znajduje się na jego usługach.

 

Jake i Jerrod decydują się na sprzedaż kopalni i powrót do domu wykorzystując nowowybudowaną Kolej Transkontynentalną. Bracia mają dowody, które powinny posłać Tweeda za kraty na resztę życia, ale ten usłyszał, że są oni w drodze i planuje powstrzymać ich przed powrotem do Brooklynu. Rywalizacja na spryt z „Bossem” Tweedem, człowiekiem o politycznej władzy, bogactwie i dysponującym gangiem, właśnie się rozpoczęła.

 

Cechy gry:

  • Ponad 80 prerenderowanych obrazów i animowanych scenerii w pełnym HD
  • Zupełnie nowa historia i zadania przygotowane przez twórcę z lat 80.
  • Nowa muzyka
  • Zoptymalizowane sterowanie Point&Click

System operacyjny: Windows 7, 8, 10, Procesor: Pentium 4 2 GHz, Pamięć: 1 GB RAM, Karta graficzna: minumum 512 MB Ram, Karta dźwiękowa, Dysk twardy: 1.8 GB

Napisz swoją recenzję

Gold Rush! 2 (PC) KLUCZ

Gold Rush! 2 (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty