NEED FOR SPEED PAYBACK PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

NEED FOR SPEED PAYBACK PL PC KLUCZ

Need for Speed™, jedna z najpopularniejszych serii gier na świecie, powraca w wielkim stylu w nowej, pełnej dynamicznej akcji odsłonie – Need for Speed Payback. Gra po raz pierwszy w historii serii będzie zawierała lokalizację audio oraz tekstową. 

Więcej szczegółów

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 239 zł

Twoja cena: 113,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 3.41 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,10 zł.Akcja gry toczy się w półświatku Fortune Valley. Twoja ekipa ponownie łączy siły, by zemścić się na Familii, podstępnym kartelu rządzącym kasynami, przestępczym podziemiem i skorumpowanymi glinami. W tym raju dla hazardzistów Familia rozdaje karty, a stawki są zawsze wysokie. Bierz udział w różnorodnych wyzwaniach i zawodach jako Tyler (Racer), Mac (Showman) i Jess (Wheelman). Każdy kierowca musi stawić czoła wyścigom, misjom i wyzwaniom, by zasłużyć sobie na szacunek półświatka Valley i móc wystartować w ostatecznym wyścigu, który położy kres rządom Familii.

Twoje auto jest zawsze w centrum wydarzeń. Twórz wyjątkowe auta, których wygląd i osiągi możesz modyfikować precyzyjniej niż kiedykolwiek. Testuj granice ich możliwości podczas dynamicznych ucieczek przed policją. Ścigaj się z innymi kierowcami po ulicach miasta lub w terenie, pośród kanionów, pustyń i gór. Podnoś stawkę, stawiając dodatkowe nakłady waluty gry na różne zawody, wyzwania i misje, aby pomnożyć wygraną lub przegrać wszystko. Daj się poznać jako król szos! Korzystaj z rekomendacji Autologa, by łączyć się i rywalizować ze znajomymi oraz – po raz pierwszy w historii serii – z potencjalnymi rywalami. Twój ranking zapełni się wynikami graczy o zbliżonym do twojego poziomie umiejętności, dzięki czemu będziesz wiedzieć, jak radzisz sobie na tle innych.

Daj się porwać dynamicznej, pełnej adrenaliny akcji Need for Speed™Payback, biorąc udział w szaleńczych misjach rabunkowych, trzymających w napięciu pojedynkach i widowiskowych pościgach.

GŁÓWNE CECHY
Od złomu przez model fabryczny do supersamochodu: Bez końca poprawiaj osiągi aut należących do pięciu klas (wyścig, drift, teren, drag, ucieczka) i daj popalić konkurencji w wyścigach, misjach i wyzwaniach. Znajduj rozsiane po całym świecie porzucone auta i zbuduj od zera idealną brykę. Zbieraj, wygrywaj lub kupuj najlepsze części tuningowe, aby stworzyć flotę idealnych maszyn.

Przeżyj przygodę życia za kółkiem: rzuć się w wir wybuchowej, dynamicznej akcji jako jeden z trójki bohaterów, którym przyświeca wspólny cel – zemsta za wszelką cenę. Tyler, Mac i Jess łączą siły, by wyrównać rachunki z wrogami i wziąć udział w ostatecznym wyścigu, który położy kres rządom Familii. Tocz coraz bardziej zaciętą walkę z glinami, ścigaj się z rywalami po całym mieście i dawaj czadu na drogach i w terenie, pośród kanionów, pustyń i gór.

Rywalizuj o najwyższe stawki:pomóż szczęściu i zgarniaj ogromne wygrane w nowej rozgrywce, w której wartość nagród rośnie wraz z ryzykiem. Powrót emocjonujących pościgów policyjnych oznacza stawki wyższe niż kiedykolwiek wcześniej. Wystaw swoją reputację na próbę, rzucając wyzwanie znajomym i potencjalnym rywalom za pośrednictwem rekomendacji Autologa w zawodach związanych z kampanią, lub ścigaj się z innymi graczami w klasycznych rankingach sieciowych.

 

 

PRZEDSPRZEDAŻ EDYCJI STANDARDOWEJ

TYTUŁ
Need for Speed™ Payback - Platynowa Paczka Samochodów

SKRÓCONY OPIS
Rzuć się w wir akcji i przyciągaj spojrzenia w całym Fortune Valley z pakietem Need for Speed™ Payback - Platynowa Paczka Samochodów.**

PEŁNY OPIS
Zamów Need for Speed™ Payback w przedsprzedaży, aby otrzymać Platynową Paczkę Samochodów. Rzuć się w wir akcji na drogach Fortune Valley dzięki natychmiastowemu dostępowi do pięciu podrasowanych kultowych aut z dymem z opon „Platinum Blue”.

Platynowa Paczka Samochodów zawiera:

 • Nissana 350Z 2008

 • Chevroleta Camaro SS 1967

 • Dodge'a Chargera R/T 1969

 • Forda F-150 Raptor 2016

 • Volkswagena Golfa GTI Clubsport 2016

 • Wyjątkowy dym z opon „Platinum Blue”


Dym z opon „Platinum Blue” dostępny tylko dla pojazdów z Platynowej Paczki Samochodów.
** TA OFERTA STANOWI CZĘŚĆ SPECJALNEJ PROMOCJI I NIE MOŻE BYĆ WYMIENIONA NA GOTÓWKĘ. DOTYCZY TYLKO NOWO ZAKUPIONYCH EGZEMPLARZY NEED FOR SPEED PAYBACK („PRODUKTÓW”). OFERTA WAŻNA DO DNIA PREMIERY PRODUKTU. JEDNORAZOWY KOD WYGASA ROK PO DNIU PREMIERY PRODUKTU. OFERTA OBOWIĄZUJE TYLKO U WYBRANYCH PARTNERÓW HANDLOWYCH. POPROŚ SPRZEDAWCĘ O INFORMACJE DOTYCZĄCE DYSTRYBUCJI KODÓW. OFERTA NIE MOŻE ZOSTAĆ ZASTĄPIONA INNĄ OFERTĄ, WYMIENIONA ANI SPRZEDANA. ZAMIAST NIEJ NIE MOŻNA OTRZYMAĆ GOTÓWKI ANI ŻADNYCH TOWARÓW BĄDŹ USŁUG. OFERTY NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ Z INNYMI OFERTAMI PROMOCYJNYMI ANI ZNIŻKOWYMI, CHYBA ŻE ZA WYRAŹNĄ ZGODĄ EA. OFERTY NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ Z JAKIMIKOLWIEK KARTAMI PRZEDPŁACONYMI NA ZAWARTOŚĆ OFEROWANĄ W RAMACH PROMOCJI. OFERTA JEST NIEWAŻNA, JEŚLI TAK STANOWI PRAWO WŁAŚCIWE. GRA MOŻE WYMAGAĆ POŁĄCZENIA INTERNETOWEGO, KONTA EA, AKCEPTACJI UMOWY UŻYTKOWNIKA EA (TERMS.EA.COM) ORAZ ZASAD OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH I KORZYSTANIA Z PLIKÓW COOKIE (PRIVACY.EA.COM), A TAKŻE REJESTRACJI PRZY POMOCY JEDNORAZOWEGO KODU PRODUKTU. KOŃCOWE DANE NA TEMAT PRODUKTU I TECHNOLOGIE OCHRONY ZAWARTOŚCI OPISANE SĄ POD ADRESEM WWW.EA.COM/PL-PL/LEGAL – JEŚLI SĄ DOSTĘPNE ABY KORZYSTAĆ Z FUNKCJI SIECIOWYCH, MUSISZ MIEĆ UKOŃCZONE 16 LAT. OBOWIĄZKOWE AKTUALIZACJE ZAWARTOŚCI MOGĄ BYĆ POBIERANE AUTOMATYCZNIE, WYMAGAĆ DODATKOWEJ PAMIĘCI, WIĄZAĆ SIĘ Z OPŁATAMI ZA UŻYCIE ŁĄCZA ORAZ WYMAGAĆ DODATKOWEGO ZAKUPU W CELU UZYSKANIA DOSTĘPU. EA MOŻE WYŁĄCZYĆ FUNKCJE SIECIOWE 30 DNI PO ZAMIESZCZENIU STOSOWNEJ INFORMACJI NA STRONIE WWW.EA.COM/PL/1/SERVICE-UPDATES.

 
 • Wersja Językowa Polska - Dubbing
 • PEGI 12+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Rok premiery 2017
 • Platforma Cyfrowa ORIGIN
 • Gatunek Wyścigi

Napisz swoją recenzję

NEED FOR SPEED PAYBACK PL PC KLUCZ

NEED FOR SPEED PAYBACK PL PC KLUCZ

Need for Speed™, jedna z najpopularniejszych serii gier na świecie, powraca w wielkim stylu w nowej, pełnej dynamicznej akcji odsłonie – Need for Speed Payback. Gra po raz pierwszy w historii serii będzie zawierała lokalizację audio oraz tekstową. 

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty