Camper Jumper Simulator (PC) PL KLUCZ

361224

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 11.99 zł

Twoja cena: 10,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.33 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajCamper Jumper Simulator to zwariowana gra wyścigowa z wieloma łamigłówkami do odkrycia i rozwiązania. Wymagające trasy z mnóstwem skrótów, które należy odnaleźć, by wygrać. Wiele ukrytych tajemnic i wyzwań! Wykorzystuj nitro i hamulec ręczny, by poradzić sobie z trasą najszybciej jak to możliwe, przeskakuj nad głębokimi szczelinami w skałach, uważaj na zmutowane zwierzęta i nie do końca przyjazną cywilizację obcych!

 

Wakacje to czas odpoczynku. Nareszcie będę mógł realizować najbardziej szalone pomysły i sprawdzać pojazdy w terenie! Tak właśnie myślałeś. Razem z dwoma kumplami wybrałeś się do Raven Rock. Mały kanion na pustkowiu, który w ciągu roku stał się centrum rozrywkowym, na które wszyscy czekali!

 

Na miejscu okazało się, że nie wszystko jest tak, jak być powinno. Cały teren jest opuszczony. Plotki mówiły o dziwnych zmutowanych zwierzętach, dzikich bestiach z przeszłości, a nawet obcych odwiedzających Ziemię! To wszystko bzdura – pomyślałeś sobie i zacząłeś przygotowywać samochód na przejażdżkę.

 

Sprawdź swój pojazd, rozwiązując łamigłówki w Raven Rock! Korzystaj ze swoich umiejętności, ale też umysłu. Odwiedzaj starożytne jaskinie, używaj sprzętu pozostawionego przez uciekających robotników, skorzystaj ze wszystkiego, co tylko możliwe, by powstrzymać inwazję obcych!

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7, Procesor: 2.5 GHz Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA seria 600/AMD seria R7, DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna zDirectX

  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Wyścigi

Napisz swoją recenzję

Camper Jumper Simulator (PC) PL KLUCZ

Camper Jumper Simulator (PC) PL KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty