Princess Kaguya: Legend of the Moon Warrior (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Princess Kaguya: Legend of the Moon Warrior (PC) KLUCZ

368241

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 44.99 zł

Twoja cena: 42,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.29 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


Princess Kaguya to bijatyka w japońskim stylu. Graj jako piękna księżniczka ubrana w tradycyjny japoński strój i walcz z przeciwnikami wykorzystując kij kendama i łuk oraz strzały!

 

Zmieniaj bronie w zależności od rodzaju przeciwnika z którym walczysz, i zmiażdż hordy przeciwników korzystając z ataków specjalnych.

 

Kontroluj uroczą postać i wywalcz sobie drogę w tej radosnej grze akcji.

 

Główny motyw luźno bazuje na starożytnej japońskiej baśni pt. „Taketori Monogatari”.

 

Historia

Dawno, dawno temu, Nikczemne Bóstwo sprowadziło wielkie klęski na świat. Szerzyło zabójczą zarazę i wysłało Złe Duchy Rzek i Gór, by atakowały ludzi.

 

W tej rozpaczliwej sytuacji, niebiańska dziewica zstąpiła z księżyca. Wykorzystała swoje tajemnicze moce, by zapieczętować Nikczemne Bóstwo w pojedynczym zwoju… i tym sposobem na świecie ponownie zapanował spokój. Niebiańska dziewica pozostała w krainie, by strzec zapieczętowanego zwoju.

 

Mijały wieki, aż przyszła epoka zwana „Heian”. Wśród potomków niebiańskiej dziewicy były dwie księżniczki. Były bliźniaczkami – jedna o imieniu Kaguya, a druga Sakuya. Były przeznaczonego do tego, by pewnego dnia odziedziczyć zadanie strzeżenia Nikczemnego Bóstwa zapieczętowanego w zwoju.

 

Pewnego dnia, młodsza z bliźniaczek Sakuya została zwabiona przez tajemniczy głos, i została wciągnięta w głąb zapieczętowanego zwoju. Kaguya wskoczyła prosto do zwoju, by uratować siostrę…

 

Cechy gry

  • Zabawna bijatyka
  • Urocze postacie w styli japońskim
  • Tajemnicze stworzenia z japońskiego folkloru
  • Unikatowe pomysły, takie jak walki na zwoju
  • Trudni bossowie

System operacyjny: Windows 7/8/8.1, Procesor: 2 GHz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX, DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX

Napisz swoją recenzję

Princess Kaguya: Legend of the Moon Warrior (PC) KLUCZ

Princess Kaguya: Legend of the Moon Warrior (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty