Planet Ancyra Chronicles (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Planet Ancyra Chronicles (PC) KLUCZ

368259

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 39.99 zł

Twoja cena: 36,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.11 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


Planeta Ancyra - planeta zbyt odległa i cmentarzysko ludzkości, która zagubiła się w głębinach kosmosu. Planeta, na której ludzkim umysłem zawładnął lęk przed spiskiem, zdradą i szaleństwem.

 

Kończąc historie przedstawione po raz pierwszy w grach "Solarix" i "DeVoid", poprzednich grach studia indie Pulsetense Games, gracze doświadczą jednej z najwspanialszych opowieści sci-fi w historii. Zanurz się w chory umysł inżyniera Waltera Terrace'a (z Solarix) i Elizabeth Woolgather (DeVoid), która została wysłana, by odkryć przyczynę zniknięcia załogi Solarix. Wraz z postępami w grze, rozwikłasz tajemnicze wydarzenia otaczające międzygwiezdną bazę badawczą na planecie Ancyra, zbadasz odkryte sekrety i połączysz tropy na temat życia pracowników kolonii.

 

Cechy gry:

  • Pierwszoosobowa gra przygotowa w klimatach sci-fi z ponad 20 000 słów scenariusza do odkrycia plus ponad 2 godziny nagrań audio.
  • Rozległa oparta o bazę gra eksploracyjna umieszczona na szczegółowych stacjach kosmicznych, w lasach obcych, na pustyniach, w osadach kolonii i obiektach wojskowych.
  • Rozszyfruj filmy, nagrania i wpisy tekstowe załogi, by odkryć wielopoziomową historię.
  • Osiągnięcia Steam, karty kolekcjonerskie i wsparcie dla kontrolerów.

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows XP, Procesor: 3.0 GHz dual core, Pamięć: 1 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9, 512 MB VRAM (NVIDIA GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850), DirectX: Wersja 9.0, Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z Windows

 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7 / 8 - 64-bit, Procesor: 2.4 GHz quad core, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9, 1 GB VRAM (NVIDIA GeForce GTX 760 / Radeon HD 7950), DirectX: Wersja 9.0, Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z Windows

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

Planet Ancyra Chronicles (PC) KLUCZ

Planet Ancyra Chronicles (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty