Illusoria (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Illusoria (PC) KLUCZ

373500

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 35,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.08 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


Illusoria to platformówka w 2D, która nawiązuje do wszystkich tych gier platformowych, które zostały wydane w latach 90. Gier takich jak Flashback, Heart of Darkness lub Another World.

 

Illusoria to gra, w której gracze mogą zanurzyć się w fantastycznym świecie pełnym wspaniałych postaci i przerażających potworów. Miejsce, w którym śmierć czyha na każdym kroku i w którym cierpliwość i doświadczenie będą twoimi najlepszymi sojusznikami.

 

Proroctwo się spełniło, i Lalkarz wyszedł z otchłani; byt zdolny zniszczyć światy, które napotyka na swojej drodze za sprawą zaledwie swojej obecności, zmieniający żywe istoty w obrzydlistwa, które atakują i zabijają wszystko w zasięgu, zaś on zdobywa moc.

 

Jako Strażnik Płomienia, musisz chronić królestwo Illusorii, jego mieszkańców i Amelię, jego cesarzową. By tego dokonać, musisz zyskać moc Obrońcy podczas swojej przygody i dzięki niej pokonać Lalkarza i jego hordy potworów. Czas działa na twoją niekorzyść, a cesarzowa liczy na ciebie.

 

Cechy gry:

  • Będziesz mieć możliwość grać swoim tempem, ponadto ze wzrostem twojej potęgi zwiększy się także twoja sprawność w walce. Główne umiejętności to m.in. bieganie, kucanie, turlanie się, wspinaczka, łapanie się krawędzi lub wykonywanie skoków o różnej długości w zależności od precyzji potrzebnej do skoczenia.
  • Przechodząc przez fabułę, nauczysz się jak rzucać kule ognia, tworzyć płonące tarcze do ochrony przed przeciwnikami lub rzucać się na przeciwników będąc pogrążonym w płomieniach. Ale do tego czasu będziesz bezbronny.
  • Gra pozwoli ci wybrać pomiędzy jak najszybszym przechodzeniem kolejnych poziomów a zatrzymywaniem się, by dowiedzieć się więcej na temat historii Illusorii i jego mieszkańców za pomocą systemu notatek i zwojów, które możesz zbierać podczas przygody.
  • Interfejs gry, ograniczony wyłącznie do okienek z tekstem podczas dialogów, został usunięty z innych obszarów dla większej immersji w świecie Illusorii.
  • Podczas ekranu ładowania, zobaczysz postęp swojej postaci w jego podróży przez krainę na ilustrowanej mapie, która będzie odkrywana, gdy będziesz przechodzić przez różne obszary w grze.

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 8, Procesor: Dual Core, Pamięć: 1 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX9, 1024 MB VRAM (NVIDIA GeForce GTX 280 / ATI Radeon HD 5850), DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni

Napisz swoją recenzję

Illusoria (PC) KLUCZ

Illusoria (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty