Citadale - The Legends Trilogy (PC) KLUCZ

377016

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 35.9 zł

Twoja cena: 32,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.99 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


Wkrocz do piekieł raz jeszcze. Citadale – The Legends Trilogy to klasyczna 8-bitowa gra akcji w stylu retro nawiązująca do wielu klasyków z konsoli NES. Wampiry, zombie i inne potwory nocy czekają. Cóż za okropna noc na obłożenie klątwą.

 

Nazywasz się Sonja Dorleac, jesteś młodą kobietą z misją powstrzymania miejscowego Mrocznego Lorda przed wrzuceniem krainy do wiecznego mroku. Uzbrojona w Ostrze Cienia, legendarny miecz podarowany jej przez męża, i swój spryt, wyrusza ona z misją przywrócenia pokoju krainom. Ale nie jest sama.

 

Łącząc oryginalną grę i dwa zupełnie nowe dodatkowe tryby fabularne, ta trylogia gier pokazuje Sonję i jej syna Gabriela walczących razem w drugim rozdziale tego nostalgicznego powrotu do minionych czasów, zaś trzeci rozdział koncentruje się na Christophere, dziedzicu Ostrza Cienia i wnuku Sonji.

 

Każdy rozdział zawiera sześć etapów pełnych potworów nocy, pokaźny zbiór bossów i zapadającą w pamięć muzykę. Pakiet The Legends Trilogy to to niezwykłe przeżycie i pozycja obowiązkowa dla każdego, kto dorastał z takimi grami.

Procesor: min. 1 GHz

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Citadale - The Legends Trilogy (PC) KLUCZ

Citadale - The Legends Trilogy (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty