Qvadriga (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Qvadriga (PC) KLUCZ

378090

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 74.99 zł

Twoja cena: 64,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.95 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Witaj w rzymskim cyrku!

 

Jeśli przybyłeś tu, to znak, że chcesz zarządzać swoją własną wyścigową drużyną rydwanów. Trenuj swoich woźniców i daj im najlepszy sprzęt i konie. Jeśli poradzisz sobie z tym, twoje rydwany zapewnią ci sławę i bogactwo, ale uważaj! Wyścigi rydwanów są niebezpieczne. Mogą zdarzyć się wypadki, a drużyny rywali mogą próbować zrobić krzywdę twoich zawodnikom podczas wyścigu. Lepiej nie przywiązuj się zbyt mocno do swoich woźniców i zawsze miej gotowych zmienników. Powodzenia!

 

Qvadriga to taktyczna gra o wyścigach rydwanów w starożytnych rzymskich cyrkach, w której obejmujesz kontrolę nad drużyną czterokonnych rydwanów. Wybierz preferowane kombinacje ulepszeń i sprawdź swoje umiejętności na arenie. Wybierz najsprytniejsze działania, jakie może podjąć twoja drużyna przeciwko najlepszym zawodnikom antycznego świata: potrząsaj lejcami, chłostaj konie, wybieraj tory, trzymaj się mocno przy wchodzeniu w zakręty, unikaj ataków, blokuj trasę przeciwnikom, rań i biczuj ich aż do osiągnięcia zwycięstwa.

 

Rozpocznij epicką kampanię od najskromniejszych torów najdalszych zakątków imperium, zbierz mocną drużynę i zdobądź sławę na prowincjach, aż będziesz wystarczająco bogaty, by otworzyć sobie drogę do największych zawodów na Circus Maximus w Rzymie, gdzie będziesz mógł wejść na karty historii i zdobyć przychylność bóstw.

 

Cechy gry

 • Cyrki wymodelowane na podstawie zapisów historycznych ze swoimi stylami i szczegółami. Różne wielkości, długości i kształty, od klasycznego greckiego owalnego hipodromu, po standardowy rzymski cyrk.
 • Różna liczba rywali: Uczestnicz w taktycznych wyścigach dla 4 drużyn, wkrocz do centrum chaosu z 16 przeciwnikami.
 • Ekspercka Sztuczna Inteligencja rozpoznająca swoją sytuację i maksymalizująca swoje możliwości.
 • Dwa systemy gry: turowa rozgrywka z pauzą (statyczna) lub ciągła akcja w czasie rzeczywistym (dynamiczna). Graj jak chcesz.
 • Interfejs z podejmowaniem decyzji za pomocą jednego kliknięcia otwiera ogromną różnorodność wciągających konsekwencji.
 • Możliwe do ulepszenia komponenty drużyny: zdolności i kondycja zawodników mogą być ulepszane, ponadto można zmienić jakość, wielkość, prędkość i wytrzymałość koni. Każda kombinacja jest użyteczna, o ile wykorzystasz jej mocne strony.
 • Sześć historycznych frakcji do dołączenia, co zapewni określone ulepszenia twojej drużynie.
 • Wielki system kampanii z 7 regionami do podróżowania po nich, z możliwością rozpoczęcia w dowolnym z nich, od egzotycznych aren Dalekiego Wschodu do północnych granic z krainami barbarzyńców.
 • 43 dostępne cyrki, 7 cyrków startowych dostępnych od samego początku, odblokowuj areny o wyższej kategorii zdobywając sławę.
 • Unikatowy bonus w każdym mieście, który może wpływać na wszystkie aspekty rywalizacji.
 • Wydarzenia wyścigowe wzbogacają kampanię zmieniając warunki wyścigu. Twoja frakcja będzie starała się pomóc ci w najtrudniejszych chwilach, jeśli będziesz odnosił sukcesy, twoi rywale będą chcieli utrudnić ci życie.
 • Kupuj, sprzedawaj, lecz i naprawiaj drużyny. Zdobądź najlepsze komponenty zyskując dostęp do cyrków wyższych kategorii, zatrudnij medyka, rzemieślników, oraz służbę weterynaryjną, by zwiększyć wyniki i zbudować najlepszą drużynę.

 

 

 

 

© 2014 Slitherine Ltd. All Rights Reserved.

Qvadriga, Slitherine Ltd. and their Logos are all trademarks of Slitherine Ltd. All other marks and trademarks are the property of their respective owners. Developed by Turnopia & Slitherine Ltd.

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8, Procesor: 1.6 GHz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0c, DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna

Napisz swoją recenzję

Qvadriga (PC) KLUCZ

Qvadriga (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty