Stronghold 2: Steam Edition (PC) PL KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Stronghold 2: Steam Edition (PC) PL KLUCZ

Podobnie jak w pierwowzorze, tak i w tej części, budowa, utrzymanie w dobrym stanie oraz obrona potężnych warowni i zamków jest kwintesencją rozgrywki.

Więcej szczegółów

383784

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 59.99 zł

Twoja cena: 53,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.62 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Twierdza 2: Edycja Steam pozwala graczom na odkrycie prawdziwego życia w średniowiecznym zamku. Będziesz zabawiać poddanych poprzez uczty i turnieje, czy wolisz rządzić żelazną ręką i karać leniwych wieśniaków? Walcz z potężnymi baronami, aby zjednoczyć królestwo pod sztandarem prawowitego Króla! Druga część serii Twierdza wprowadza zupełnie nowe rozwiązania do rozgrywki znanej z oryginalnej Twierdzy, która wygrała wiele nagród.

 

Główne cechy

  • Zmieniona Twierdza – Tryb Multiplayer na Steam, Warsztat, osiągnięcia, ulepszona grafika, nowe mapy i wiele więcej!
  • Rządź jak chcesz – Resocjalizuj albo skazuj na śmierć bandytów za pomocą łoża tortur czy gilotyny! 
  • Odtwórz życie w zamku – Pojedynkuj się, organizuj wspaniałe uczty albo oblegaj wrogie zamki.
  • Zdobądź Koronę – Zbieraj Honor poprzez tytuł, strategię lub siłę i zdominuj nowy tryb Królotwórca.
  • Twórz własne mapy – Stwórz i udostępniaj mapy za pomocą Warsztatu Steam.
  • Walcz ze znajomymi – Prowadź batalie z ośmioma graczami w trybie Królotwórca lub Deathmatch.

 

Edycja Steam

Twierdza 2 posiada rozbudowaną rozgrywkę, która była znana w pierwszej Twierdzy. Nieszczęśliwi poddani stają się bandytami i trzeba ich karać, rywale tworzą wielkie armie zależnie od posiadanego tytułu i są gotowi do batalii na śmierć i życie pod murami Twojego zamku! Twierdza 2 Online pozwala również na rozgrywkę wieloosobową do ośmiu graczy, możecie też walczyć z przeciwnikami komputerowymi w potyczce offline.

 

Stworzona specjalnie na Steam, Twierdza 2: Edycja Steam zawiera tryb multiplayer, osiągnięcia, nową paczkę map, cyfrowy artbook, soundtrack i karty do wymiany. Edycja Steam Twierdzy 2 zawiera również Warsztat, dzięki któremu możecie tworzyć i udostępniać własne mapy. Odtwórzcie prawdziwe zamki, pola bitew z historii lub sceny z ulubionych powieści!

 

 

 

 

©2017 FIREFLY STUDIOS LIMITED. All rights reserved. Stronghold 2 and FIREFLY STUDIOS LIMITED are trademarks or registered trademarks of FIREFLY HOLDINGS LIMITED.

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10, Procesor: Procesor 1.6GHz Intel lub AMD, Pamięć: 512 MB RAM, Karta graficzna: Karta graficzna 256 MB, DirectX: Wersja 9.0c, Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem, Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni

 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10, Procesor: Procesor 2.3 GHz Intel lub AMD, Pamięć: 1 GB RAM, Karta graficzna: Karta graficzna 512 MB, DirectX: Wersja 9.0c, Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem, Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni

  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Stronghold 2: Steam Edition (PC) PL KLUCZ

Stronghold 2: Steam Edition (PC) PL KLUCZ

Podobnie jak w pierwowzorze, tak i w tej części, budowa, utrzymanie w dobrym stanie oraz obrona potężnych warowni i zamków jest kwintesencją rozgrywki.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty