BadLand Games Publisher's Choice (PC) KLUCZ

384534

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 250.5 zł

Twoja cena: 235,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 7.07 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajPakiet BadLand Games Publisher´s Choice zawiera następujące gry:

 • Heart&Slash
 • ANIMA: Gate of Memories
 • Ginger: Beyond the Crystal
 • Vostok Inc.
 • Zenith

 

Heart&Slash

Heart&Slash to bijatyka w 3D mająca miejsce w świecie, w którym maszyny są jedyną pozostałością po ludzkiej cywilizacji.

 

Grasz jako Heart, nieszkodliwy robot walczący o ucieczkę ze szponów zła i wszechwiedzącej maszyny QuAsSy (Systemu Zapewniania Jakości).

 

Ale nie daj się zwieść – Heart&Slash to trudna gra. Każda śmierć jest ostateczna i oznacza rozpoczęcie przez ciebie gry na nowym, losowo wygenerowanym poziomie z innym zestawem broni i przedmiotów, których możesz użyć, nowymi przeciwnikami do pokonania i sekretami do odkrycia.

 

Heart&Slash to gra niezależna stworzona przez niewielki, ale pełen pasji zespół.

 

Cechy gry (w dniu premiery finalnej wersji):

 • 3 światy z eksploracją i walką w nich. Każdy ze światów zawiera unikatowych przeciwników i bossów.
 • Dziesiątki różnych broni i elementów ekwipunku (łącznie ponad 100), by dostosować Hearta do twojego stylu gry.
 • Mechanizm permanentnej śmierci, ale połączony z systemem ciągłego postępu, który daje ci więcej opcji podczas gry.

 

ANIMA: Gate of Memories

ANIMA: Gate of Memories to gra RPG z widokiem TPP, opowiadająca historię dwóch istot – potwora z legend i pozbawionej wspomnień dziewczyny, których losy splotły się w wyniku paktu nie z ich woli.

 

Zmuszeni by na sobie polegać, niebawem odkryją, że wplątano ich w wojnę cieni, w której – chcąc niechcąc – odegrają ważną rolę. Anima pozwala graczom na kontrolę nad dwiema różnymi postaciami, które przełączać można między sobą w trakcie walki, tworząc niezliczoną liczbę kombinacji.

 

Cechy gry:

 • Wciągająca fabuła. Twoje wybory wpłyną na koleje losów bohaterów.
 • System walki łączący najlepsze elementy RPG i akcji.
 • Świat składający się z wzajemnie ze sobą połączonych, unikalnych poziomów.
 • Oboje bohaterów ma do dyspozycji szeroki wachlarz umiejętności, które gracz może rozwijać i dobierać jak w tradycyjnym RPG.
 • Olbrzymie uniwersum. Zwiedzaj świat gry, odwiedzając różne poziomy wraz z możliwością łatwego przemierzenia już odwiedzonych lokacji; odkrywaj sekrety i wcześniej niedostępne miejsca.

 

Ginger: Beyond the Crystal

Świat zniszczony wskutek wybuchu kryształu, tajemnicze zagrożenie wiszące nad jego mieszkańcami oraz bogini, która stworzy bohatera – wkrocz do świata Ginger: Beyond The Crystal.

 

Miasta uległy kataklizmowi, a ich mieszkańcy przepadli, ale jest jeszcze nadzieja. Na barki Ginger spadnie zadanie odbudowy więzi z boginią poprzez oczyszczenie rozrzuconych po świecie spaczonych kryształów. Nie będzie to łatwe, gdyż każdy z 15 poziomów najeżony jest pułapkami i przeciwnikami. Nie stawisz jednak czoła wyzwaniu w pojedynkę – Ginger z pomocą przychodzą inne postacie, które obdarzą bohatera specjalnymi zdolnościami, umożliwiając zmierzenie się z zagadkami i przeciwnikami. Na odkrycie czekają 3 zróżnicowane światy, każdy cechujący się wyjątkowymi przeciwnikami oraz niezwykle grywalnymi etapami bonusowymi, które przetestują twoje umiejętności.

 

Cechy:

 • 3 czekające na odbudowę światy
 • 15 pełnych przygód i wyzwań poziomów
 • 15 wymagających etapów bonusowych
 • Baśniowa oprawa dźwiękowa

 

Vostok Inc.

Wilk z Wall Street z laserami

 

Jesteś nowo wyłonionym prezesem Vostok Inc. Jako chciwy, kosmiczny kapitalista masz w życiu tylko 1 cel: stać się obrzydliwie bogatym!

 

Najpierw jednak będziesz musiał zgromadzić kapitał startowy, niszcząc w dwudrążkowej pożodze przeciwników, asteroidy i wszystko, co akurat nawinie ci się pod działka laserowe. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości mamony pora wylądować na jednej z planet i zacząć wydobywać surowce, terraformować i kolonizować.

 

Wykorzystaj nadwyżkę mamony na ulepszanie statku, tworzenie uzbrojenia i rozwijanie przedsiębiorstw na powierzchni planet, by zacząć kosić jeszcze więcej mamony!

 

A gdy już napełnisz sobie kieszenie, pora wyruszyć poza układ słoneczny do jednej z 40 planet, rekrutować menadżerów, grać w inspirowane klasykami minigry i mierzyć się ze straszliwymi bossami, słuchając bębniącej, synthowej ścieżki dźwiękowej i oglądając jak mamona – a jakże inaczej – zasila twoje konto!

 

Zenith

Zenith to RPG akcji, które przywodzi na myśl atmosferę czasów nieodżałowanej, złotej ery RPG-ów, łącząc ją ze sporą domieszką komizmu i parodii. Będąca osią gry fabuła osadzona jest w w uniwersum fantasy zamieszkanym przez galerię nietuzinkowych postaci.

 

Przygoda, eksploracja ruin, przypadkowe ściągnięcie na świat apokalipsy, ratowanie tegoż – wszystko to przypadło w udziale gracza, jak też naszego protagonisty, Argusa. Po prawdzie, ma on po dziurki w nosie odgrywania bohatera. Owszem, należał do czarodziejów i owszem, było to całkiem w pytkę, ale stuknęła mu trzydziestka i wizja zbudowania domu oraz zasadzenia drzewa nie jawi mu się tak źle.

 

Nie będzie to jednak łatwe, gdy w drogę wejdą mu bujający się z olbrzymimi mieczami nażelowani pajace, na domiar złego zrywający chodniki. A już zwłaszcza, kiedy próbuje ukryć niebezpieczny artefakt przed wścibskimi bohaterami z kompleksem wybrańca.

 

Cechy gry:

 • Eksploracja: Tak, mamy mapę świata. Czyż nie jesteśmy niesamowici?
 • Bossowie: Ponieważ każdy uwielbia skopać tyłek wielkim bestiom!
 • Ratowanie świata: Mógłbyś pomyśleć, że rząd powinien być w stanie robić to za co mu się płaci zamiast majstrowania przy narzędziach zagłady. Tak tylko mówię
 • Podziemia: Jest tak wiele ruin i świątyń na całym świecie, że są one traktowane niemal jak zasób naturalny.

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows 7, Procesor: Dual Core, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX9, 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 280 / ATI Radeon HD 5850), DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 8 GB dostępnej przestrzeni

 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows 7, Procesor: Quad core, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX11, 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 480), DirectX: Wersja 11, Miejsce na dysku: 8 GB dostępnej przestrzeni

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 16+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

BadLand Games Publisher's Choice (PC) KLUCZ

BadLand Games Publisher's Choice (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty