Resident Evil 6 (PC) PL KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Resident Evil 6 (PC) PL KLUCZ

Szósta część znanego cyklu należącego do gatunku survival horror.

Więcej szczegółów

403008

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 125 zł

Twoja cena: 124,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 3.72 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajResident Evil 6 to kolejna część jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych serii gier, w doskonały sposób łącząca horror z elementami akcji. Szósta część będzie pod tym względem jeszcze bardziej ambitną produkcją, zapewniającą jeszcze więcej zabawy niż poprzednie części serii. To będzie najbardziej przerażające przeżycie tego roku.

 

Mija 10 lat od incydentu w Raccoon City. Prezydent USA zdecydował się ujawnić prawdę o tamtych zdarzeniach wierząc, że pomoże to w zahamowaniu aktywności bioterrorystów. W rezultacie sam zostaje zaatakowany i poddany mutacji, całkowicie się przeobrażając. Atakowi nie jest w stanie zapobiec Leon S. Kennedy, przyjaciel prezydenta i ocalały z Raccoon City, który w efekcie będzie musiał stanąć przed najtrudniejszą decyzją w swoim życiu. W tym samym czasie pracownik Bioterrorism Security Assessment Alliance (BSAA) Chris Redfield, przybywa do Chin - kraju, który również stał się celem ataków. Zakrojone na szeroką skalę akcje bioterrorystów pokazują, że żadne państwo nie jest w stanie obronić się przed ich atakami i sprawiają, że światową populację ogarnia strach i poczucie braku nadziei.

 

W Resident Evil 6, po raz pierwszy w historii serii, kierujemy losami zarówno Leona jak i Chrisa, którzy razem stawiają czoła temu bezprecedensowemu zagrożeniu na skalę globalną. Pomagać im będą postacie odgrywające większą bądź mniejszą rolę, każda z unikalnymi odczuciami na temat dramatycznych wydarzeń, które mają miejsce.

 

 

 

 

®CAPCOM CO., LTD. 2012, 2013 ALL RIGHTS RESERVED.

MINIMALNE:

System operacyjny: Windows Vista®/XP, Windows 7, Windows 8, Procesor: Intel® CoreTM2 Duo 2.4 Ghz/AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz, Pamięć: 2 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® 8800GTS, DirectX®: 9.0c, Dysk twardy:16 GB, Karta dźwiękowa: zintegrowana, Inne wymagania: szerokopasmowe połączenie z internetem

 

ZALECANE:

System operacyjny: Windows Vista®/XP, Windows 7, Windows 8, Procesor: Intel® CoreTM2 Quad 2.7 Ghz/AMD PhenomTM II X4 3 Ghz, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: NVIDIA® GeForce® GTX 560, DirectX®: 9.0c, Dysk twardy: 16 GB, Karta dźwiękowa: zintegrowana

  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 18+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Resident Evil 6 (PC) PL KLUCZ

Resident Evil 6 (PC) PL KLUCZ

Szósta część znanego cyklu należącego do gatunku survival horror.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty