Oriental Empires PL PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Seria Day1: Oriental Empires PL PC

Osadzona w realiach starożytnych Chin turowa strategia 4X autorstwa studia Ntronium Games. Oriental Empires skupia się na drobiazgowym odtworzeniu historii chińskiego imperium na przestrzeni trzech tysięcy lat – od roku 1500 p.n.e. aż po rok 1500 n.e.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24h

Cena sugerowana : 69.9 zł

Twoja cena: 49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.47 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajPodczas zabawy wcielamy się w rolę przywódcy niewielkiego plemienia, a naszym zadaniem jest uczynienie z jego wioski potężnego imperium, co wymaga od nas m.in. uprawiania ziemi, gromadzenia surowców, wznoszenia nowych miast oraz werbowania i szkolenia armii. Konieczne jest również ustalanie prawa, prowadzenie badań nad nowymi technologiami czy zaspokajanie religijnych potrzeb poddanych. Celem ostatecznym jest doprowadzenie do uznania nas przez społeczeństwo za Syna Niebios i prawowitego władcę świata, jednak ponieważ nie tylko my mamy chrapkę na ten tytuł, najpierw konieczne będzie także podporządkowywanie sobie wrogich stronnictw - co możemy osiągnąć zarówno dzięki dyplomacji, jak i wielkim bitwom z udziałem tysięcy jednostek.

Najważniejsze cechy gry:

 • Rozpoczynasz jako pojedynczy naród lub plemię, począwszy od skromnych początków z jedną osadą i rozszerzaj swoje imperium, rozwijaj swoją kulturę aby stać się powszechnie uznanym Synem Niebios i władcą świata.
 • Możesz używać dyplomacji albo siły militarnej aby zdobyć szacunek innych frakcji.
 • Rozpoczynając grę możesz wybrać jedną z 16-tu frakcji różniących się systemem nagród i kar.
 • Gra będzie się toczyć na pięknie renderowanych mapach szczegółowo odwzorowujących tereny Chin i Mongolii.
 • Wielkie bitwy pełne wyszkolonych żołnierzy ustawionych zgodnie z rozkazami gracza z setkami lub tysiącami żołnierzy, przedstawione szczegółowo na mapie gry.
 • Animowane modele 3D ze szczegółowo odwzorowanymi rysami twarzy czy strojami dla każdej postaci i każdego rodzaju wojsk.
 • Możesz projektować osiedla, budując budynki i kształtując wokół nich krajobraz, możesz budować rynki i porty, aby umożliwić handel lądem i wodą.
 • Rozwój technologii, ale także „kształcenie” kulturowe, filozoficzne i religijne.

 


 

Rekomendowane: Intel Core i5 3.2 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit
Minimalne: Intel Core i5-3230M 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 8500 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

 • Wersja Językowa Polska
 • PEGI 16+
 • Nośnik DVD
 • Rok premiery 2017
 • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Seria Day1: Oriental Empires PL PC

Seria Day1: Oriental Empires PL PC

Osadzona w realiach starożytnych Chin turowa strategia 4X autorstwa studia Ntronium Games. Oriental Empires skupia się na drobiazgowym odtworzeniu historii chińskiego imperium na przestrzeni trzech tysięcy lat – od roku 1500 p.n.e. aż po rok 1500 n.e.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Poczta Polska (przelew) Poczta Polska (przelew) List 1-2 dni (płatność tylko przelewem) 9,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier 24h 14,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 List 1-3 dni (płatność tylko przelewem) 11,99 zł

Polecane produkty