Total War: Rome II – Edycja Cezara PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Total War: Rome II – Edycja Cezara PL PC

Total War: Rome II – Edycja Cezara to wyjątkowa edycja gorąco przyjętej gry Total War: Rome II, wraz z dwoma epickimi rozszerzeniami fabularnymi, której wydarzenia koncentrują się na największym dowódcy militarnym w dziejach ludzkości. Nareszcie masz szansę dowodzić najpotężniejszą machiną wojenną starożytnego świata. Podążaj drogą Juliusza Cezara lub stań mu na drodze. 

Więcej szczegółów

Dostępność: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Cena sugerowana : 69.99 zł

Twoja cena: 59,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.8 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Buduj imperia, wykorzystuj dyplomację, dokonuj podbojów, a wszystko to w oprawie spektakularnych bitew toczonych w czasie rzeczywistym. Total War w pełni oddaje możliwość bycia strategiem.

Zaplanuj i zbuduj swoje imperium od podstaw, prowadząc badania cywilne i wojskowe. Zbuduj swoje supermocarstwo dzięki wewnętrznej polityce oraz dyplomacji. Buduj wielkie, potężne miasta i gromadź zasoby, napędzające machinę wojenną. Zbieraj potężne armie i kontroluj je na na całej szerokości zapierających dech obszarów tego starożytnego świata.

Cechy gry Total War: Rome II – Edycja Cezara:

 • Total War: Rome II to nagradzana strategia z serii Total War. Sercem gry jest główna kampania fabularna, której mapa rozciąga się od wierzchołka Szkocji po gorące piaski północnej Afryki; od wybrzeży Portugali po Środkowy Wschód. Rozpocznij swoją przygodę w 272 roku p.n.e., wybierając jedną ze znakomitych frakcji starożytnego świata i poprowadź ja do zwycięstwa. Kampanię Rome II można rozegrać w trybie kooperacyjnym, a starcia z innymi graczami prowadzić w trybie rozgrywki wieloosobowej.
 • Rozszerzenie fabularne „Cezar w Galii”. Wojna, która przyniosła Cezarowi zarówno wielkie zyski jak i chwałę sprawiła również, że stał się on niezwykle popularny wśród Rzymian ... choć w mniejszym stopniu wśród senatorów, którzy bacznie obserwowali, jak gromadzi potęgę w trakcie wydarzeń, które ostatecznie doprowadziły do jego dyktatury. Teraz masz szansę opowiedzieć na nowo tę historię lub stanąć Cezarowi na drodze.
 • Rozszerzenie fabularne „Imperator Augustus”. Rozgrywająca się w 42 roku p.n.e., podczas chaotycznych następstw po zdradzie i brutalnym morderstwie Juliusza Cezara, kampania umieszcza graczy na początku wybuchu najbardziej krwawej wojny domowej wszech czasów. Republika istnieje, jednak jest podzielona pomiędzy Oktawiana Augusta, Marka Antoniusza oraz Lepidusa – członków II Triumwiratu, a w ich rękach ważą się przyszłe losy Rzymu.

 

Obydwa rozszerzenia fabularne pod względem skali i rozmachu dorównują podstawowej kampanii Total War: Rome II.

Nowe usprawnienia gry w Edycji Cezara:

 • Usprawnienia systemu politycznego. Całkowicie zmieniony system, dodający wiele nowych akcji i działań politycznych do kampanii. Gracze mogą zyskiwać wpływy oraz polityczne wsparcie dzięki wypełnianiu misji oraz odnoszeniu zwycięstw na polu bitwy. Przerobiony system umożliwia graczom, poprzez działania na tle politycznym, wywieranie bezpośredniego wpływu na rozgrywkę.
 • Aktualizacja Ancestral Update. Aktualizacja, oferująca nowe opcje do rozpoczęcia interakcji – lub manipulacji – z postaciami z frakcji gracza. Ulepszenie aktualizuje również oprawę graficzną obszarów oraz wprowadza ogromną liczbę poprawek i usprawnień do podstawowej wersji gry.
 • eBook poświęcony postaci Juliusza Cezara autorstwa dr Nicka Fieldsa z Osprey Publishing*. eBook na temat wielkiego generała obejmuje jego wielkie zwycięstwa i porażki oraz analizuje czynniki, które kryją się za jego geniuszem wojskowym. Niezbędny materiał dla każdego początkującego dowódcy.

 

*eBook w angielskiej wersji językowej.

 

Wymagania sprzętowe

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • system operacyjny: XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8 
 • procesor: Intel Dual Core 2 Ghz / jednordzeniowy Intel 2.6 Ghz 
 • pamięć: 2GB RAM 
 • karta graficzna: 512 MB kompatybilna z DirectX 9.0c (shader model 3.0, wsparcie dla Vertex Texture Fetch) 
 • DirectX: 9.0c 
 • dysk twardy: 35 GB wolnego miejsca na dysku 
 • rozdzielczość ekranu: 1024x768 

 

Zalecane wymagania sprzętowe:

 • system operacyjny: Windows 7 / Windows 8 
 • procesor: Intel Core i5 drugiej generacji (lub szybszy) 
 • pamięć: 4GB RAM 
 • karta graficzna: 1024 MB kompatybilna z DirectX 11 
 • DirectX: 11 
 • dysk twardy: 35 GB wolnego miejsca na dysku 
 • rozdzielczość ekranu: 1920x1080

Napisz swoją recenzję

Total War: Rome II – Edycja Cezara PL PC

Total War: Rome II – Edycja Cezara PL PC

Total War: Rome II – Edycja Cezara to wyjątkowa edycja gorąco przyjętej gry Total War: Rome II, wraz z dwoma epickimi rozszerzeniami fabularnymi, której wydarzenia koncentrują się na największym dowódcy militarnym w dziejach ludzkości. Nareszcie masz szansę dowodzić najpotężniejszą machiną wojenną starożytnego świata. Podążaj drogą Juliusza Cezara lub stań mu na drodze. 

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Poczta Polska (przelew) Poczta Polska (przelew) List 1-2 dni (płatność tylko przelewem) 9,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier 24h 14,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 List 1-3 dni (płatność tylko przelewem) 11,99 zł

Polecane produkty