Need for Speed Undercover PL Classics PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Need for Speed Undercover PL Classics PC

Tego się nie spodziewałeś... Przygotuj się na polowanie, w którym jesteś łowcą i zwierzyną jednocześnie.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Twoja cena: 49,89 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.5 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


Siądź za kierownicą, postaw wszystko na jedną kartę i przeniknij do bezwzględnej międzynarodowej organizacji przestępczej. Musisz wykazać się nie lada umiejętnościami i doświadczeniem, aby prześcignąć stróżów prawa, wyeliminować wrogów i poznać prawdę, która na zawsze zakończy ten morderczy pościg.

W Need for Speed Undercover pędzisz po autostradach, uciekasz przed policją, ścigasz rywali, a w końcu przechodzisz do głębokiej konspiracji, aby zlikwidować międzynarodowy syndykat przestępczy.

Oszałamiająca grafika i ilustrowana filmami fabuła - weź udział w pełnej akcji opowieści o pościgu i zdradzie. Wykonuj zlecenia i rywalizuj w wyścigach, aby zinfiltrować i unieszkodliwić międzynarodowy syndykat przestępczy.
Bitwa na autostradzie - walcz z policją i innymi kierowcami, starając się dorwać swą ofiarę w pościgach z udziałem wielu samochodów.
Nowa i znacznie ulepszona sztuczna inteligencja - oznacza znacznie bardziej agresywnych i inteligentnych policjantów, którzy gotowi są zrobić wszystko, aby Cię powstrzymać.
Przestępcze porachunki - zostań policjantem i ścigaj przestępców.
Wyjątkowy model jazdy - nowa mechanika gry pozwala na wykonywanie niesamowitych manewrów. Dynamiczną akcję w zawrotnym tempie gwarantuje technologia Heroic Driving.

Rekomendowane: Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 5.5 GB HDD, Windows XP SP3/Vista SP1

  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 12+
  • Nośnik DVD
  • Gatunek Wyścigi

Napisz swoją recenzję

Need for Speed Undercover PL Classics PC

Need for Speed Undercover PL Classics PC

Tego się nie spodziewałeś... Przygotuj się na polowanie, w którym jesteś łowcą i zwierzyną jednocześnie.

Napisz swoją recenzję