Civilization Beyond Earth PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Civilization Beyond Earth PL PC

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth to turowa strategia, która stawia graczy przed zadaniem zbudowania i utrzymania samowystarczalnej ludzkiej kolonii na obcej i niebezpiecznej planecie. Tytuł, za którego stworzenie odpowiada studio Firaxis Games, znane z produkcji gier z serii Civilization, można śmiało nazwać duchowym spadkobiercą legendarnej Alpha Centauri z 1999 roku.

Więcej szczegółów

Dostępność: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Cena sugerowana : 79.99 zł

Twoja cena: 69,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.1 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj 

Podstawowe zasady rozgrywki znane z Civilization zostały zachowane. Gracze wcielają się w dowódcę misji, której zdaniem jest zbadanie i kolonizacja nieznanej planety. Gra korzysta z ulepszeń wprowadzonych wraz z piątą odsłoną głównego cyklu. Mapa podzielona została więc na heksy, na których przebywać mogą jedynie pojedyncze jednostki. Rozpoczynając rozgrywkę wybieramy jeden z trzech typów środowiska nowego świata. Może on być porośnięty gęstymi lasami, pokryty suchymi i nieprzyjaznymi pustyniami lub niebezpiecznymi grzyboodpornymi organizmami. Planety zamieszkują również obce zwierzęta, z którymi walczymy, ale przy odrobinie wysiłku będziemy mogli prowadzić harmonijne życie. W niektórych miejscach natkniemy się również na ruiny dawno wymarłej cywilizacji. Odkrywając wskazówki dotyczące jej historii i kultury jesteśmy w stanie osiągnąć jeden z warunków zwycięstwa.

W przeciwieństwie do Alpha Centauri, w której wszystkie frakcje wywodziły się z tego samego statku kolonizacyjnego, w Beyond Earth każda z nich została wysłana przez inną cywilizacje z Ziemi. Może okazać się, że nowe stronnictwa pojawią się na mapie z opóźnieniem wynoszącym nawet kilkadziesiąt tur względem nas. Na początku rozgrywki kontakt z rodzinną planetą jest niemożliwy. Z czasem uda się go odzyskać. Jedną z możliwości wygranej jest nawet pomoc znajdującej się w niebezpieczeństwie Ziemi oraz uciekającym z niej uchodźcom. Warto dodać, że w trakcie rozgrywki otrzymujemy również różnego rodzaju questy i zadania.

Rozgrywkę rozpoczynamy z małą kolonią, która jest wyjątkowo wrażliwa na ataki oraz różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Najistotniejszą cechą pierwszego etapu rozgrywki jest więc konieczność ochrony osady, która dopiero po długim czasie staje się pełnoprawnym miastem. Gracze mogą budować ulepszenia na otaczających osiedla polach, a także stawiać nowe budynki oraz odkrywać technologie. Nowe wynalazki nie zostały jednak pogrupowane w linearnym porządku. Zamiast drzewka technologicznego mamy do czynienia z siecią, podzieloną na trzy grupy tematyczne, które związane z podstawowymi sposobami osiągnięcia zwycięstwa.

Istotną częścią zabawy pozostaje eksploracja. Mapa jest pokryta standardową „mgłą wojny”. Dopiero wraz z wystrzeleniem pierwszych sztucznych satelitów zyskamy podgląd na całą planetę. Orbitalne urządzenia i instalacje pełnią zresztą bardzo ważną rolę i pozwalają na prowadzenie szybkich działań wojennych, a także wydajniejsze zarządzanie państwem. Działania prowadzone nad głowami naszych obywateli są ukazane na innej mapie.

Gra wspiera tryb multiplayer dla maksymalnie ośmiu graczy.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz / AMD Athlon X2 64 2.0 GHz, Pamięć RAM: 2 GB, Karta grafiki: z DirectX 11, 256 MB pamięci (ATI HD3650 / Nvidia 8800 GT / Intel HD 3000 lub lepsza), Miejsce na dysku: 8 GB, System operacyjny: Windows Vista SP2 / Windows 7, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c

 

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

Procesor: Quad Core 1.8 GHz, Pamięć RAM: 4 GB, Karta grafiki: z serii AMD HD5000 lub lepsza (lub ATI seria R9 dla wsparcia Mantle) / Nvidia GT400 lub lepsza / Intel IvyBridge lub lepsza zintegrowana karta graficzna, Miejsce na dysku: 8 GB lub więcej, System operacyjny: Windows Vista SP2 / Windows 7, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c, DirectX: wersja 11, lub Mantle (ze wspieraną kartą graficzną)

 

Inne wymagania: 
Pierwsza instalacja wymaga połączenia internetowego dla uwierzytelniania konta Steam; instalacje oprogramowania (w zestawie z grą) to klient Steam, Microsoft Visual C ++ 2012 Runtime i Microsoft DirectX.

  • Wersja Językowa Polska - Dubbing
  • PEGI 18+
  • Nośnik DVD
  • Rok premiery 2014
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Strategiczne
  • Multiplayer - Sieć Posiada

Civilization: Beyond Earth - Rising Tide PL PC

Po wysłaniu pierwszej fali wielkich statków kolonizacyjnych z Ziemi, triumf ludzkości nie trwał zbyt długo. Ci, którzy zostali, zostali wciągnięci w brutalną walkę o szybko wyczerpujące się surowce na ich ojczystej planecie.
39,99 zł

Napisz swoją recenzję

Civilization Beyond Earth PL  PC

Civilization Beyond Earth PL PC

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth to turowa strategia, która stawia graczy przed zadaniem zbudowania i utrzymania samowystarczalnej ludzkiej kolonii na obcej i niebezpiecznej planecie. Tytuł, za którego stworzenie odpowiada studio Firaxis Games, znane z produkcji gier z serii Civilization, można śmiało nazwać duchowym spadkobiercą legendarnej Alpha Centauri z 1999 roku.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Poczta Polska (przelew) Poczta Polska (przelew) List 1-2 dni (płatność tylko przelewem) 9,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier 24h 14,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 List 1-3 dni (płatność tylko przelewem) 11,99 zł

Polecane produkty