Pakiet  Symulator Transportu Rzecznego / Symulator Stoczni PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Pakiet Symulator Transportu Rzecznego / Symulator Stoczni PC

Pakiet 2 gier z popularnej i lubianej serii symulatorów, tym razem jest to propozycja dla zatwardziałych wilków morskich.

Więcej szczegółów

Dostępność: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Twoja cena: 9,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.3 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Nie ma punktów za ten produkt.


Symulator transportu rzecznego” pozwoli ci wcielić się w rolę kapitana statku! Stań za sterem jednego z sześciu różnych statków i innych pojazdów wodnych, np. kontenerowca lub promu i sprawdź się. Wykonuj różnorodne misje, próbując przewieźć ciecze tankowcem albo przeprowadzić skomplikowane manewry pchaczem.

Chcesz pokonać trasę z Kolonii do Frankfurtu? Szukasz wyzwań na miarę prawdziwego wilka morskiego?

Gra daje ci także i taką możliwość! Powierz sterowanie statkiem autopilotowi, a ty w tym czasie będziesz mógł skoncentrować się na manewrowaniu w portach. Każde działanie w grze spowoduje zdobycie punktów doświadczenia, dzięki którym odblokujesz nowe statki.

„Symulator transportu rzecznego” umożliwia też tworzenie statków, które można bez problemu załadować do gry przez interfejs www. Zapraszamy na wielką rzeczną przygodę! Ahoj!

 

W „Symulatorze stoczni 2013” realizuj różne zamówienia, transportuj, montuj, a także lakieruj części jednostek pływających. Usiądź za kierownicą wózka widłowego i przewoź skrzynie.

Obsługuj suwnicę, skorzystaj z podnośnika, aby dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Spawaj ze sobą i szlifuj elementy konstrukcji. Złóż duże podzespoły w suchym doku. Po gruntowaniu i lakierowaniu elementów nadchodzi upragniony i wyczekiwany moment: twój statek zostaje zwodowany, opuszcza stocznię i zmierza w kierunku wielkich rzek i światowych mórz i oceanów. Podejmij się wyzwania i zostań najlepszym konstruktorem statków na świecie!

„Świat Symulatorów” to seria najlepszych gier z gatunku symulacji, w których możesz sprawdzić swoje umiejętności w różnych zawodach. Zarządzaj firmami, buduj, rozwijaj miasta i ich infrastrukturę, sam poprowadź największe maszyny budowlane! Osiągnij sukces w dziedzinach zarezerwowanych dotąd dla profesjonalistów!

CECHY GRY

▪ Emocjonujące, zróżnicowane zadania i misje

▪ Możliwość obsługi różnych maszyn i pojazdów wózek widłowy, żuraw, podnośnik i wiele innych

▪ Wszystkie procesy produkcyjne pod kontrolą użytkownika: od transportowania i montowania części, przez ich spawanie, po szlifowanie i lakierowanie

▪ Samouczek ułatwiający zapoznanie się z poszczególnymi zadaniami

Napisz swoją recenzję

Pakiet  Symulator Transportu Rzecznego / Symulator Stoczni PC

Pakiet Symulator Transportu Rzecznego / Symulator Stoczni PC

Pakiet 2 gier z popularnej i lubianej serii symulatorów, tym razem jest to propozycja dla zatwardziałych wilków morskich.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Poczta Polska (przelew) Poczta Polska (przelew) List 1-2 dni (płatność tylko przelewem) 12,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier 24h 14,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 List 1-3 dni (płatność tylko przelewem) 11,99 zł

Polecane produkty