Guild Complete Collection PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Guild Complete Collection PC

Europa 1400: The Guild to strategia historyczna z bardzo dużą ilością elementów zapożyczonych z gier cRPG. Akcja toczy się u schyłku średniowiecza, po 1400 roku, kiedy to ludzkość zaczyna korzystać z uroków tego świata, kwitnie handel i odkrywane są nowe lądy. 

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24h

Cena sugerowana : 34.99 zł

Twoja cena: 1,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.03 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajW skład pakietu Guild : Universe wchodzą:

- Europa 1400: The Guild
- Europa 1400: The Guild "Expansion Pack" 

- The Guild II
- The Guild II: Pirates of the European Seas


Rola arystokracji zmniejsza się, klasa mieszczan, kupców i biznesmenów zaczyna nabierać większego znaczenia – pieniądze dają olbrzymią władzę. Gracz staje się jednym z ówczesnych ludzi. Może od podstaw stworzyć swojego bohatera, tj. wybrać jego indywidualne cechy i predyspozycje, rodziców (pochodzenie wówczas było bardzo istotne), a nawet swój zawód: m.in. kowal, alchemik, duchowny, barman czy nawet złodziej. W zależności od trybu gry, tj. misje czy kampania naszym zadaniem jest wykonanie określonego zadania (np. stań się burmistrzem, zarób 15 tysięcy dukatów, itp.) albo przeżycie, dorobienie się fortuny i stworzenie potężnej i szanowanej rodziny (dynastii). Możliwa jest także rozgrywka wieloosobowa maksymalnie ośmiu osób równocześnie. 

The Guild II jest strategią czasu rzeczywistego z elementami RPG, odwzorowującą życie w późnym średniowieczu. Stanowi ona sequel gry Europa 1400: The Guild.
The Guild II oferuje ogromną swobodę rozgrywki. Gracze mogą wcielić się w przedstawicieli rozmaitych profesji, np. polityka, rzemieślnika lub księdza albo wybrać nieuczciwe życie łotrzyka. Dzięki sprytowi i różnorodnym umiejętnościom zdobywają coraz większe bogactwa i wspinają się po kolejnych szczeblach drabiny społecznej. Gra pozwala na założenie własnej dynastii, dzięki której łatwiej jest zrealizować swoje plany. W osiągnięciu sukcesu pomagają również przyjaciele (maksymalnie trzech), z których każdy posiada własne zalety i wady.
The Guild II charakteryzuje się bogatym światem (ludzie, zwierzęta, roślinność i budynki) oraz szczegółową, trójwymiarową oprawą graficzną.


The Guild II: Pirates of the European Seas jest samodzielnym dodatkiem do gry strategicznej The Guild II, w którym jak łatwo się domyślić rozgrywka toczy się w głównej mierze na morzu. Pirates of the European Seas poszerzają podstawową wersję gry The Guild II o nowe miasta znajdujące się w pobliżu morskich wybrzeży (w tym Gdańsk), tryb kampanii, oferujący około 10 godzin rozgrywki, cztery nowe mapy, pięć rodzajów statków, które można wyposażyć wedle własnego uznania, nowe budynki (port, chata rybacka, kryjówka piratów), profesje (pirat i medyk) oraz trzy stanowiska i tytuły szlacheckie, wiążące się z rozmaitymi przywilejami. W grze można wytyczać morskie szlaki handlowe i zapewnić sobie spory dochód dzięki dobrym relacjom z kupcami i zdobytym informacjom. Trzeba jednak pamiętać o zagrożeniu nie tylko ze strony łakomych na bogactwa piratów, ale i sztormów. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by wcielić się w kapitana pirackiej łajby i samemu łupić kupców.

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 7+
  • Nośnik DVD
  • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Guild Complete Collection PC

Guild Complete Collection PC

Europa 1400: The Guild to strategia historyczna z bardzo dużą ilością elementów zapożyczonych z gier cRPG. Akcja toczy się u schyłku średniowiecza, po 1400 roku, kiedy to ludzkość zaczyna korzystać z uroków tego świata, kwitnie handel i odkrywane są nowe lądy. 

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Poczta Polska (przelew) Poczta Polska (przelew) List 1-2 dni (płatność tylko przelewem) 9,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier 24h 14,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 List 1-3 dni (płatność tylko przelewem) 11,99 zł
Przesyłka kurierska (InPost) Przesyłka kurierska (InPost) 24h Kurier 13,99 zł

Polecane produkty