Mahjongg Turbo PC Powiększ do pełnego rozmiaru

Mahjongg Turbo PC

Mahjong Turbo to gra logiczna, unowocześniająca klasyczny, chiński pierwowzór.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24h

Twoja cena: 14,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.45 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


Klasyczny Mah-Jongg, to gra, w której celem gracza jest usunięcie par jednakowych płytek z planszy, aż do zupełnego jej oczyszczenia. Jednak usuwać można tylko te płytki, które nie są zablokowane, czyli żadna płytka nie znajduje się bezpośrednio powyżej płytki usuwanej, oraz z lewej lub prawej nie ma innej płytki. Rozgrywka polega na tym, aby przy użyciu myszy, klikając w odpowiednie płytki, oczyścić planszę. Im szybciej gracz tego dokona, tym więcej punktów zdobędzie. Istnieje możliwość skorzystania z podpowiedzi w momencie dowolnie wybranym przez gracza. Program oferuje grę w pięciu różnych trybach, w każdym obowiązuje zestaw odmiennych zasad. Ponadto Mahjong Turbo to dwieście pięćdziesiąt zdefiniowanych układów ułożenia płytek. Grafika gry jest trójwymiarowa, a program umożliwia toczenie rozgrywki z przeciwnikiem. Ponadto Mahjong Turbo pozwala na dokonanie wyboru skórki z kilku dostępnych wzorów.

 

Intel Pentium III , 333 MHz

System operacyjny 

Microsoft Windows 2000 , Microsoft Windows 95 SE , Microsoft Windows 98 , Microsoft Windows ME , Microsoft Windows NT , Microsoft Windows XP

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 3+
  • Ilość graczy offline 1
  • Nośnik CD
  • Rok premiery 2008
  • Gatunek Logiczna
  • Multiplayer - Sieć Posiada

Napisz swoją recenzję

Mahjongg Turbo PC

Mahjongg Turbo PC

Mahjong Turbo to gra logiczna, unowocześniająca klasyczny, chiński pierwowzór.

Napisz swoją recenzję

Polecane produkty