FIFA 12 PC PL Powiększ do pełnego rozmiaru

FIFA 12 PL PC

FIFA 12 wyznacza kolejne standardy realizmu gier s portowych. Dzięki zupełnie nowej fizyce zderzeń za chowanie zawodników podczas kontaktu fizycznego wy gląda jeszcze naturalniej, a wzorowane na prawdziw ym futbolu ulepszenia rozgrywki sprawiają, że jest ona ciekawsza i bardziej rozbudowana.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Cena sugerowana : 39.99 zł

Twoja cena: 9,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.3 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Nie ma punktów za ten produkt.


W akcjach o fensywnych precyzyjny drybling daje większe czucie piłki, a system taktyki defensywnej kładzie równy nacisk na wszystkie aspekty gry obronnej: ustawie FIFA 12 wyznacza kolejne standardy realizmu gier s portowych. Dzięki zupełnie nowej fizyce zderzeń za chowanie zawodników podczas kontaktu fizycznego wy gląda jeszcze naturalniej, a wzorowane na prawdziw ym futbolu ulepszenia rozgrywki sprawiają, że jest ona ciekawsza i bardziej rozbudowana. W akcjach o fensywnych precyzyjny drybling daje większe czucie piłki, a system taknie, przechwyt podań i bezpośr edni odbiór piłki. Zachowaniami piłkarzy kontrolow anych przez komputer kieruje inteligencja boiskowa nowej generacji o nazwie Pro Player Intelligence.Dzięki nowemu, opracowanemu od podstaw modelowi zderzeń zawodników aspekt fizyczny jest w FIFA 12 równie istotny jak w prawdziwym futbolu. Skuteczna walka o zdobycie piłki lub jej utrzymanie wymaga nie tylko techniki, ale i uzyskania siłowej przewagi nad przeciwnikiem podczas bezpośredniej walki. W FIFA 12 kontakt pomiędzy zawodnikami może zakończyć się na wiele sposobów i zawsze wygląda naturalnie: ruchy piłkarzy są elastyczne, zawodnicy szybciej odzyskują równowagę i cały czas pracują ciałem i rękami, aby nie dać się przepchnąć.

Rozgrywka została wzbogacona o elementy inspirowane prawdziwymi meczami. Precyzyjny drybling umożliwia dłuższe utrzymywanie się przy piłce w ataku i ułatwia kontrolowanie tempa akcji oraz grę na ograniczonej przestrzeni. Taktykę defensywną poddano gruntownym modyfikacjom, aby była ona równie istotną i wymagającą koncentracji częścią gry jak w rzeczywistości. Bezpośredni odbiór piłki to nie wszystko – równie ważne jest odpowiednie ustawienie szyków defensywnych i przechwytywanie podań. Liczy się przede wszystkim wyczucie czasu i „czytanie gry”.

Grą przeciwnika komputerowego kieruje nowa sztuczna inteligencja, tzw. Pro Player Intelligence, dzięki której decyzje podejmowane przez piłkarzy na boisku wynikają z poziomu ich umiejętności i preferowanego stylu gry, a także ze znajomości silnych i słabych stron kolegów z zespołu. Grafika, od interfejsu po wygląd piłkarzy i stadionów, została gruntownie odświeżona, dzięki czemu mecze pulsują atmosferą wielkiego widowiska sportowego. Poruszanie się po nowym menu jest szybsze i łatwiejsze, a gracze mają do wyboru ponad 500 licencjonowanych klubów z całego świata.

Kolejną nowością jest EA SPORTS Football Club – serce FIFA 12. Serwis połączy graczy z prawdziwym światem futbolu, a jego zawartość będzie na bieżąco aktualizowana pod kątem terminarzy i wydarzeń w ligach świata. Fani będą mogli wspierać swój ulubiony klub w sieci, grając i rywalizując ze znajomymi i milionami użytkowników w innych krajach. Więcej informacji o nowościach i opcjachFIFA 12 już wkrótce!

  • Wersja Językowa Polska
  • PEGI 3+

Napisz swoją recenzję

FIFA 12 PL PC

FIFA 12 PL PC

FIFA 12 wyznacza kolejne standardy realizmu gier s portowych. Dzięki zupełnie nowej fizyce zderzeń za chowanie zawodników podczas kontaktu fizycznego wy gląda jeszcze naturalniej, a wzorowane na prawdziw ym futbolu ulepszenia rozgrywki sprawiają, że jest ona ciekawsza i bardziej rozbudowana.

Napisz swoją recenzję