MXGP 2: The Official Motocross Videogame PC Powiększ do pełnego rozmiaru

MXGP 2: The Official Motocross Videogame PC

MXGP 2: The Official Motocross Videogame to druga odsłona jednej z najbardziej znanych gier poświęconych motocrossowi. 

Więcej szczegółów

Dostępność: PREORDER

Cena sugerowana : 109.99 zł

Twoja cena: 84,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.55 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


Tytuł, za który odpowiedzialne jest renomowane włoskie studio Milestone, wraca po dwóch latach od premiery pierwszej części i w przeciwieństwie do „jedynki”, która obsługiwała wszystkie konsole, jest dostępny wyłącznie w wersjach na komputery osobiste i najnowsze konsole ósmej generacji.

 

Podstawy rozgrywki pozostają niezmienione, a gracz ma za zadanie wspinać się po szczeblach kariery motocrossowego mistrza, rozpoczynając ją od podpisania kontraktu z jednym z klubów. Ponieważ studio Milestone dysponuje oficjalną licencją Motocrossowych Mistrzostw Świata, do dyspozycji jest pełen zestaw światowych klubów, występujących w nich zawodników, a także motocykli i tras zlokalizowanych w plenerze i pod dachem. Wszystkie maszyny zostały dokładnie odwzorowane na podstawie rzeczywistych odpowiedników, a włoscy programiści zadbali nie tylko o wygląd jednośladów, lecz również o ich właściwości jezdne i parametry techniczne. Dosiadając każdego z motocykli możemy się spodziewać, że będzie się zachowywał tak, jak jego realny pierwowzór, a wrażenie realizmu rozgrywki jest dodatkowo potęgowane przez błoto, kurz i dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe. 

 

Najbardziej rozbudowanym trybem, podobnie jak w pierwszej odsłonie, jest Tryb Kariery, jednak twórcy gry nie zapomnieli o rozgrywce wieloosobowej. Co ciekawe, można ją prowadzić zarówno za pośrednictwem internetu, jak i w sieci lokalnej. Rywalizując w trybie solo z komputerowymi oponentami obdarzonymi Sztuczną Inteligencją, musimy spodziewać się godnych przeciwników, prezentujących umiejętności porównywalne z posiadanymi przez rzeczywistych zawodników.

 

MXGP 2 został zoptymalizowany pod kątem działania na nowoczesnych pecetach oraz konsolach ósmej generacji, dzięki czemu gracz otrzymuje do rąk produkt cechujący się oprawą graficzną o zdecydowanie wyższej jakości, niż w wypadku pierwszej części gry. 

MXGP 2 wykorzystuje najnowsze biblioteki DirectX serii 12 i szereg nowych funkcji, niedostępnych dla starszych urządzeń, dlatego uczestnicy rozgrywki mogą cieszyć się niezwykle realistyczną, pełną widowiskowych efektów specjalnych grafiką, która powinna usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających.

 

MXGP 2: The Official Motocross Videogame (PC) posiada rating PEGI 3 – brak ograniczeń dotyczących wieku graczy.

 

 

Intel Core i5 4670K 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970/Radeon R9 390 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7(SP1)/8.1 64-bit

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 3+
  • Nośnik DVD
  • Rok premiery 2016
  • Gatunek Wyścigi

Napisz swoją recenzję

MXGP 2: The Official Motocross Videogame PC

MXGP 2: The Official Motocross Videogame PC

MXGP 2: The Official Motocross Videogame to druga odsłona jednej z najbardziej znanych gier poświęconych motocrossowi. 

Napisz swoją recenzję