Rogue Trooper Redux PS4 Powiększ do pełnego rozmiaru

Rogue Trooper Redux PS4

Odświeżona wersja Rogue Trooper – strzelaniny TPP, która zadebiutowała w 2006 roku. W porównaniu z oryginałem, tytuł może pochwalić się przede wszystkim wyższej jakości oprawą graficzną, dostosowaną do możliwości nowych platform. Za jego opracowanie odpowiada studio Rebellion, a także brytyjski zespół TickTock Games.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Twoja cena: 89,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.7 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


Rogue Trooper Redux jest odświeżoną wersją strzelaniny, która zadebiutowała w 2006 roku. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku oryginału, za jej opracowanie odpowiada studio Rebellion, znane głównie dzięki seriom Sniper Elite oraz Aliens vs Predator. Produkcja powstała we współpracy z brytyjskim zespołem TickTock Games, a trafiła między innymi na platformę PlayStation 4. Tytuł oparto na komiksach z serii 2000 A.D.

Fabuła

W Rogue Trooper Redux gracz trafia na ogarniętą wojną planetę Nu Earth. Tytułowy bohater jest jednym z elitarnych, genetycznie zmodyfikowanych żołnierzy, stworzonych w celu ostatecznego rozprawienia się z wrogą armią Nort Republic. Zawiązanie akcji następuje w chwili, kiedy jego oddział zostaje zrzucony do strategicznej strefy Quartz Zone. Tam pada ofiarą zdrady, a masakrę dokonaną na jednostce przeżywa wyłącznie protagonista. Od tej pory celem, jaki mu przyświeca, jest dokonanie zemsty na zdrajcach.

Mechanika

W Rogue Trooper Redux akcja prezentowana jest zza pleców bohatera (TPP). Misje, w jakich bierzemy udział, rozgrywają się w zróżnicowanych sceneriach, a oparto je w głównej mierze na wartkiej i efektownej akcji – stawiane przed nami zadania sprowadzają się do eksterminacji adwersarzy. Oprócz standardowych przeciwników w postaci poddanych modyfikacjom żołnierzy, heros musi od czasu do czasu stawić czoła wrogim pojazdom i dronom. Na szczęście Rogue Trooper nie jest bezbronny – do jego dyspozycji oddano rozbudowany arsenał, w którego skład wchodzą pistolety, karabiny maszynowe i snajperskie, a nawet wyrzutnie rakiet. W grze zaimplementowano również elementy skradankowe – w wielu przypadkach rozsądnym rozwiązaniem jest działanie z ukrycia, co wymaga nie tylko cierpliwości, ale też opracowania odpowiedniej strategii. Co ciekawe, prowadzony przez nas bohater jest niejako jednoosobowym oddziałem – wszystko przez to, że w toku przygody kolekcjonuje odkodowane biochipy zawierające osobowości zamordowanych członków oddziału. Takowe można zintegrować z karabinem, hełmem i plecakiem, by w określonych momentach wykorzystać zainstalowane na nich informacje – dzięki temu dokonujemy analizy panującej na polu bitwy sytuacji, włamujemy się do systemów bezpieczeństwa, czy też wysłuchujemy podpowiedzi. W trakcie zabawy nie należy także zapominać o kolekcjonowaniu przydatnych surowców.

Kwestie techniczne

W porównaniu z pierwowzorem, Rogue Trooper Redux na platformie PlayStation 4 może pochwalić się przede wszystkim poprawioną oprawą graficzną. Warto odnotować, że nie jest to pierwszy remaster oryginalnego Rogue Troopera – w 2009 roku na konsoli Nintendo Wii ukazała się bowiem gra Rogue Trooper: The Quartz Zone Massacre, która doczekała się przede wszystkim nowego modelu sterowania, opartego na kontrolerze ruchowym.

 

Napisz swoją recenzję

Rogue Trooper Redux PS4

Rogue Trooper Redux PS4

Odświeżona wersja Rogue Trooper – strzelaniny TPP, która zadebiutowała w 2006 roku. W porównaniu z oryginałem, tytuł może pochwalić się przede wszystkim wyższej jakości oprawą graficzną, dostosowaną do możliwości nowych platform. Za jego opracowanie odpowiada studio Rebellion, a także brytyjski zespół TickTock Games.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Poczta Polska (przelew) Poczta Polska (przelew) List 1-2 dni (płatność tylko przelewem) 9,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier 24h 14,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 List 1-3 dni (płatność tylko przelewem) 11,99 zł

Polecane produkty