SEGA Football Manager 2013 PSP Powiększ do pełnego rozmiaru

SEGA Football Manager 2013 PSP

Poza licznymi ulepszeniami klasycznych elementów znanych z poprzednich części, Football Manager 2013 wprowadza szereg radykalnych zmian i innowacyjnych trybów, które - dla niektórych - zrewolucjonizują sposób, w jaki do tej pory grano.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Cena sugerowana : 39.99 zł

Twoja cena: 9,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.3 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Nie ma punktów za ten produkt.


Być może najbardziej znaczącym elementem będzie zupełnie odnowiony tryb Klasyczny zwany w szeregach Sports Interactive jako FMC. Oferuje on, po raz pierwszy w długiej i pełnej sukcesów historii Football Managera, alternatywne, wymagające mniej czasu podejście do gry. Nowy tryb ułatwia prowadzenie klubu i pozwala graczom skupić się na podstawowych aspektach walki o mistrzostwo.

„Wprowadzenie FMC jest dużym krokiem naprzód w ewolucji serii Football Manager" - stwierdził Miles Jacobson, dyrektor Studia Sports Interactive. „Przez ostatnie lata stało się dla nas jasnym, że jest duża grupa osób, która chciałaby zagrać w Football Managera, ale zwyczajnie nie może poświęcić mu tyle czasu, by w pełni cieszyć się naszą produkcją. Nawet niektórzy pracownicy SI znaleźli się w takiej sytuacji ze względu na np. obowiązki rodzinne. Postanowiliśmy zatem znaleźć sposób, by gracze z ograniczonym wolnym czasem mogli, bez znacznego zmniejszania przyjemności z gry, w pełni wejść do świata FM. Jesteśmy przekonani, że FMC osiągnął ten cel całkowicie.

„Chciałbym jednak zapewnić naszych licznych fanów na całym świecie, że FMC nie będzie miało dominującego wpływu na grę, jaką znają i kochają. Ci, którzy pragną tego pełnego zaangażowania ze wszystkimi detalami i szczegółami, w FM13 znajdą dokładnie to, czego szukają - większą, lepszą i nawet jeszcze bardziej wciągającą wersję najlepszego symulatora zarządzania drużyną piłkarską."

Oprócz okrojenia roli managera tak, że cały sezon można rozegrać w 8 - 10 godzin, FMC oferuje dwa sposoby gry: karierę z otwartym zakończeniem oraz tryb Wyzwań.

W trybie Wyzwań gracz stawi czoło określonym scenariuszom, które zaprojektowano, by sprawdzić umiejętności managerskie w określonym czasie, zazwyczaj pół sezonu. Wyzwania powielają różnorodne sytuacje z prawdziwego świata - czy można odnieść sukces drużyną samych dzieciaków, lub czy jest możliwe, by drużyna z samego dołu tabeli została uratowana przed spadkiem w Boże Narodzenie?

Tryb Wyzwań został po raz pierwszy zaprezentowany w Football Manager Handheld 2012 (na iPhone'a oraz Androida) i cieszył się taką popularnością, że został wprowadzony do wersji na PC i Mac. FM13 wystartuję z pięcioma wyzwaniami, natomiast kolejne będą dostępne w ciągu najbliższych miesięcy w zależności od oczekiwań graczy na całym świecie.
Poza trybem Wyzwań, FMC zawiera również dużo elementów do odblokowania, które jeśli dobrze wykorzystane, mogą ułatwić rozgrywkę, np.: menadżerowie mogą usunąć wymóg pozwolenia na pracę lub dodać kilka milionów do budżetu transferowego. Gracze mogą je odblokować poprzez zdobywanie kamieni milowych w grze lub - jeśli zechcą - poprzez ich wykupienie.

Nowe role współpracowników
FM13 wprowadza restrukturyzację współpracowników, w tym nowe stanowisko Dyrektora Piłkarskiego, który (jeśli to będzie konieczne) przejmie cześć obowiązków menadżera, takich jak negocjowanie warunków kontraktu, czy zerwanie umów z niechcianymi piłkarzami. Dodatkowo wzrosła liczba specjalistów, dzięki czemu menadżer ma większą swobodę w wyborze swoich pomocników.
Ulepszona interakcja z mediami.
Interakcja pomiędzy menadżerem a mediami została rozwinięta. Od teraz menadżer może wybrać ton rozmów z dziennikarzami. Tylko od gracza zależy, jaki nastrój będzie towarzyszył rozmowom z dziennikarzami - całkowicie łagodny, a może jednak agresywny i porywczy.
Interfejs użytkownika.
FM13 szczyci się nowym interfejsem i skórką dla tryby Kariery, oraz świeżym designem trybu Klasycznego. Praca włożona w nawigację, animowany interfejs oraz nowy system wyszukiwania oznaczają, że jakikolwiek tryb wybierzesz, FM13 będzie najłatwiejszą w użyciu i najlepiej wyglądającą grą serii.
Ulepszony trening.
W FM13 menadżerowie będą mogli zagłębić się w trening swojej drużyny, wybierając plan, który najlepiej wypełni założenia taktyczne. Treningiem można od teraz zarządzać z uproszczonego panelu, który łączy ogólne informacje wraz z detalami przygotowań. Menadżer może wybrać, czy chce przeprowadzić zwyczajny, rutynowy trening, czy preparacje pod kątem konkretnego meczu.
Realistyczne podatki.
Jednym z istotnych czynników w prawdziwym świecie, który ma wpływ na decyzje piłkarzy są podatki, różne w każdym kraju. Również ten aspekt został uwzględniony w FM13, który zawiera obowiązujące stawki podatkowe. Będzie to miały wpływ na wybory wirtualnych zawodników np. podczas wyboru drużyny.

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 3+
  • Ilość graczy offline 1-2
  • Nośnik UMD
  • Rok premiery 2013

Napisz swoją recenzję

SEGA Football Manager 2013 PSP

SEGA Football Manager 2013 PSP

Poza licznymi ulepszeniami klasycznych elementów znanych z poprzednich części, Football Manager 2013 wprowadza szereg radykalnych zmian i innowacyjnych trybów, które - dla niektórych - zrewolucjonizują sposób, w jaki do tej pory grano.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Poczta Polska (przelew) Poczta Polska (przelew) List 1-2 dni (płatność tylko przelewem) 9,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier 24h 14,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 List 1-3 dni (płatność tylko przelewem) 11,99 zł