State of Decay Year-One Survival Edition XONE Powiększ do pełnego rozmiaru

State of Decay Year-One Survival Edition XONE

Poprawiona graficznie i rozszerzona edycja State Of Decay z 2013 roku, pierwotnie wydanej na Xboksa 360. Oprócz podstawowej gry dostaniemy jeszcze dwa DLC - Breakdown oraz Lifeline.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Twoja cena: 89,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.7 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


Wersja Day One Edition zawiera pakiet Prepper’s Pack.

Rozgrywka skupia się na przetrwaniu postaci jaką wybierzemy spośród wielu, różniących się od siebie pod kątem i umijętności oraz wyglądu. Jednakże surowce, które będziemy wykorzystywać są wyczerpalne, co zmusi nas do wyruszenia na zwiad. Zdarzą się także walki, jednakże opresorów pozbędziemy się za pomocą broni palnej jak i broni białej.

Będziemy mieli także za zadanie ochronę naszej społeczności oraz wybudowanie bazy. A wszystko to w 1080p.

Staw opór rozpadowi społeczeństwa w surwiwalowej grze fantasy. Penetruj otwarty świat pełen niebez-pieczeństw i okazji, który reaguje na każdą Twoją decyzję. Zwerbuj społeczność ocalałych bohaterów, z których każdy ma unikalne umiejętności i talenty. Opracuj i ufortyfikuj swoją bazę, z której będziesz sta-wiał opór bezwzględnym hordom nieśmiertelnych. Zorganizuj śmiałe wyprawy po pożywienie i amunicję oraz wszystko to, co konieczne, by przeżyć kolejny dzień.

* Cała treść ‘pierwszego roku’ została całkowicie zremasteyzowana

* Oryginalna gra “State of Decay” wraz z głównymi dodatkami “Breakdown” i “Lifeline” została cał-kowicie zremasteyzowana w oszałamiającym formacie 1080p. Udoskonalone światła, faktura i cie-nie ożywiają przyblakłe piękno Trumbull Valley i spustoszone miasto Danforth w niespotykany do-tąd sposób. Animacje i mechanizmy walki zostały poddane całkowitej rewizji, co pozwoliło dodać nowy poziom intensywności i akcji. Setki małych udoskonaleń w kluczowych systemach czynią grę “State of Decay: Year-One Edition” przedmiotem pożądania.

* Nowy rodzaj misji

* Tajemnicze skrzynki z zaopatrzeniem zaczynają spadać na oddalone obszary na mapie, przyciąga-jąc ogromne hordy zombies. Zwalcz ich inwazję, a będziesz mógł zdobyć najrzadszy i najsilniejszy sprzęt, jaki widziano w grze “State of Decay.”

* Nowe pojazdy: SUV… i jeszcze więcej

* Nowy SUV wyznacza nowy standard trwałości i na tym się nie kończy — ponad 25 nowych „skó-rek” pojazdów jest rozłożonych po wszystkich mapach.

* Nowe rodzaje broni: wyposażenie doczepiane pod lufą oraz substancja zapalająca

* Teraz kiedy znajdziesz właściwą broń, możesz przełączyć się na podlufowy wyrzutnik granatów bądź karabin szturmowy albo… do każdej strzelby załadować amunicję zapalającą - i wyeliminować tłumy zombies bez potrzeby przełączania broni.

* Nowa muzyka

* 30 minut of nowej, intensywnej muzyki, skomponowanej przez laureata licznych nagród Jespera Kyda.

 
  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 18+
  • Nośnik Blu-ray
  • Rok premiery 2015
  • Gatunek Survival Horror

Napisz swoją recenzję

State of Decay Year-One Survival Edition XONE

State of Decay Year-One Survival Edition XONE

Poprawiona graficznie i rozszerzona edycja State Of Decay z 2013 roku, pierwotnie wydanej na Xboksa 360. Oprócz podstawowej gry dostaniemy jeszcze dwa DLC - Breakdown oraz Lifeline.

Napisz swoją recenzję