Redout XOne Powiększ do pełnego rozmiaru

RedOut: Lightspeed Edition XOne

Futurystyczna gra wyścigowa, inspirowana takimi markami jak F-Zero, Rollcage, czy też seria WipeOut. Gracze biorą w niej udział w spektakularnych wyścigach unoszących się nad ziemią poduszkowców, walcząc, nie zawsze na zasadach „fair-play”, o jak najwyższe miejsce na podium.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Twoja cena: 99,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 3 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajRedout Lightspeed Edition, dostępne na konsole Xbox One oferuje:

 •  Lokalny multiplayer (split screen) oraz rozgrywka online do 6 zawodników.
 •  35 torów rozsianych po 7 lokalizacjach, pokręconych i wypełnionych pętlami i punktami power-up.
 •  11 typów eventów oraz wielki tryb kariery z ponad 100 odcinkami i ulepszeniami bolidu.
 •  Dodatkowa zawartość: Europa & Neptune DLC oraz ekskluzywna skórka pojazdu na dla wersji na konsole.Redout jest grą wyścigową, inspirowaną takimi tytułami, jak F-Zero, Rollcage, a przede wszystkim cykl WipeOut. Omawiana produkcja ukazała się między innymi na Xbox One, a za jej stworzenie odpowiada niezależne studio 34BigThings.

Fabuła

Choć historia nie odgrywa tu znaczącej roli, deweloperzy pokusili się o nakreślenie tła fabularnego. Akcja Redout rozgrywa się 2560 roku, kiedy to ludzkość wyczerpała już naturalne surowce występujące na Ziemi. Większość populacji przeniosła się na Księżyc, Marsa i satelity Jowisza, a rodzima planeta służy głównie za arenę rozmaitych widowisk. Jednym z najpopularniejszych jest tak zwany Solar Redout Racing League – najlepsi zawodnicy z całego świata walczą o zwycięstwo, uczestnicząc w wyścigach antygrawitacyjnych poduszkowców.

Mechanika

W Redout na platformie Xbox One gracze biorą udział w spektakularnych wyścigach, rozgrywanych przy prędkościach przekraczających 800 kilometrów na godzinę. Do naszej dyspozycji oddano szereg pojazdów, różniących się między sobą nie tylko pod względem wyglądu, lecz także osiągów. Jedne są skuteczniejsze na długich prostych, podczas gdy inne sprawdzają się na krętych trasach. Dwadzieścia torów wyścigowych ulokowano w czterech zróżnicowanych środowiskach, takich jak malownicze wybrzeże, bezkresna pustynia czy obszary podbiegunowe. Same wyścigi występują tutaj w siedmiu wariantach: od klasycznych mistrzostw, gdzie liczy się przede wszystkim pozycja na mecie, aż po zawody oparte na rywalizacji na punkty. Niezależnie od wybranego typu wyścigu, na trasach porozrzucano rozmaite power-upy, z jakich mogą korzystać zawodnicy. Mowa o dopałkach pokroju tarcz, dronów naprawczych, turbodoładowania oraz systemów zapewniających lepszą przyczepność. Podobnie jak ma to miejsce w innych grach tego typu, kluczem do sukcesu jest nie tylko dokładne poznanie trasy i rozmieszczenia tymczasowych ulepszeń, lecz również opanowanie modelu jazdy. Ten ostatni oparto na zaawansowanym systemie fizyki, bazującym na specyfice sterowania śmigłowcami czterowirnikowymi (quadrocopterami), który dba o to, by pokonywanie zakrętów, czy choćby hamowanie i przyspieszanie, działało na pojazd z odpowiednią siłą.

Tryby gry

Filarem Redout na platformie Xbox One jest tryb kariery dla pojedynczego gracza – na jego potrzeby przygotowano ponad 75 mistrzostw. W trakcie zabawy zdobywamy kolejne poziomy doświadczenia, a dzięki nim możemy ulepszać osiągi posiadanej maszyny. Oprócz tego, na chętnych czeka oparty na rywalizacji tryb multiplayer, gdzie do walki o zwycięstwo staje maksymalnie dwunastu zawodników.

Kwestie techniczne

Redout działa w oparciu o technologię Unreal Engine 4, co zapewnia wysokiej jakości oprawę graficzną. Doskonale prezentują się nie tylko same wehikuły, lecz także poszczególne trasy i widoczne w tle, postapokaliptyczne krajobrazy. Całości dopełnia oryginalna, elektroniczna muzyka. Na niektórych platformach produkcja wykorzystuje gogle wirtualnej rzeczywistości, jednak nie są one niezbędne.

 
 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 3+
 • Ilość graczy offline 1-2
 • Nośnik Blu-ray
 • Rok premiery 2017
 • Gatunek Wyścigi
 • Wersja językowa okładki Angielska

Napisz swoją recenzję

RedOut: Lightspeed Edition XOne

RedOut: Lightspeed Edition XOne

Futurystyczna gra wyścigowa, inspirowana takimi markami jak F-Zero, Rollcage, czy też seria WipeOut. Gracze biorą w niej udział w spektakularnych wyścigach unoszących się nad ziemią poduszkowców, walcząc, nie zawsze na zasadach „fair-play”, o jak najwyższe miejsce na podium.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Poczta Polska (przelew) Poczta Polska (przelew) List 1-2 dni (płatność tylko przelewem) 9,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier 24h 14,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 List 1-3 dni (płatność tylko przelewem) 11,99 zł
Przesyłka kurierska (InPost) Przesyłka kurierska (InPost) 24h Kurier 13,99 zł