Rogue Trooper Redux XONE Powiększ do pełnego rozmiaru

Rogue Trooper Redux XONE

Odświeżona wersja Rogue Trooper – strzelaniny TPP, która zadebiutowała w 2006 roku. W porównaniu z oryginałem, tytuł może pochwalić się przede wszystkim wyższej jakości oprawą graficzną, dostosowaną do możliwości nowych platform. Za jego opracowanie odpowiada studio Rebellion, a także brytyjski zespół TickTock Games.

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Twoja cena: 64,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.95 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajRogue Trooper Redux jest odświeżoną wersją strzelaniny, która zadebiutowała w 2006 roku. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku oryginału, za jej opracowanie odpowiada studio Rebellion, znane głównie dzięki seriom Sniper Elite oraz Aliens vs Predator. Produkcja powstała we współpracy z brytyjskim zespołem TickTock Games, a trafiła między innymi na platformę Xbox One. Tytuł oparto na komiksach z serii 2000 A.D.

Fabuła
W Rogue Trooper Redux gracz trafia na ogarniętą wojną planetę Nu Earth. Tytułowy bohater jest jednym z elitarnych, genetycznie zmodyfikowanych żołnierzy, stworzonych w celu ostatecznego rozprawienia się z wrogą armią Nort Republic. Zawiązanie akcji następuje w chwili, kiedy jego oddział zostaje zrzucony do strategicznej strefy Quartz Zone. Tam pada ofiarą zdrady, a masakrę dokonaną na jednostce przeżywa wyłącznie protagonista. Od tej pory celem, jaki mu przyświeca, jest dokonanie zemsty na zdrajcach.

Mechanika
W Rogue Trooper Redux akcja prezentowana jest zza pleców bohatera (TPP). Misje, w jakich bierzemy udział, rozgrywają się w zróżnicowanych sceneriach, a oparto je w głównej mierze na wartkiej i efektownej akcji – stawiane przed nami zadania sprowadzają się do eksterminacji adwersarzy. Oprócz standardowych przeciwników w postaci poddanych modyfikacjom żołnierzy, heros musi od czasu do czasu stawić czoła wrogim pojazdom i dronom. Na szczęście Rogue Trooper nie jest bezbronny – do jego dyspozycji oddano rozbudowany arsenał, w którego skład wchodzą pistolety, karabiny maszynowe i snajperskie, a nawet wyrzutnie rakiet. W grze zaimplementowano również elementy skradankowe – w wielu przypadkach rozsądnym rozwiązaniem jest działanie z ukrycia, co wymaga nie tylko cierpliwości, ale też opracowania odpowiedniej strategii. Co ciekawe, prowadzony przez nas bohater jest niejako jednoosobowym oddziałem – wszystko przez to, że w toku przygody kolekcjonuje odkodowane biochipy zawierające osobowości zamordowanych członków oddziału. Takowe można zintegrować z karabinem, hełmem i plecakiem, by w określonych momentach wykorzystać zainstalowane na nich informacje – dzięki temu dokonujemy analizy panującej na polu bitwy sytuacji, włamujemy się do systemów bezpieczeństwa, czy też wysłuchujemy podpowiedzi. W trakcie zabawy nie należy także zapominać o kolekcjonowaniu przydatnych surowców.

Kwestie techniczne
W porównaniu z pierwowzorem, Rogue Trooper Redux na platformie Xbox One może pochwalić się przede wszystkim poprawioną oprawą graficzną. Warto odnotować, że nie jest to pierwszy remaster oryginalnego Rogue Troopera – w 2009 roku na konsoli Nintendo Wii ukazała się bowiem gra Rogue Trooper: The Quartz Zone Massacre, która doczekała się przede wszystkim nowego modelu sterowania, opartego na kontrolerze ruchowym.

 
  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 16+
  • Nośnik Blu-ray
  • Rok premiery 2017
  • Gatunek TPP - Gra akcji
  • Wersja językowa okładki Angielska

Napisz swoją recenzję

Rogue Trooper Redux XONE

Rogue Trooper Redux XONE

Odświeżona wersja Rogue Trooper – strzelaniny TPP, która zadebiutowała w 2006 roku. W porównaniu z oryginałem, tytuł może pochwalić się przede wszystkim wyższej jakości oprawą graficzną, dostosowaną do możliwości nowych platform. Za jego opracowanie odpowiada studio Rebellion, a także brytyjski zespół TickTock Games.

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Poczta Polska (przelew) Poczta Polska (przelew) List 1-2 dni (płatność tylko przelewem) 9,99 zł
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier 24h 14,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 List 1-3 dni (płatność tylko przelewem) 11,99 zł
Przesyłka kurierska (InPost) Przesyłka kurierska (InPost) 24h Kurier 13,99 zł

Polecane produkty