Kontroler Microsoft XONE/XSX Shock Blue (niebieski) Powiększ do pełnego rozmiaru

Kontroler Microsoft XONE/XSX Shock Blue (niebieski)

Dostępność: MAMY 24H

Twoja cena: 244,99 zł

Dodaj do listy życzeńWygodny i precyzyjny pad do Xboxa

Wypróbuj kolejną generację padów do konsoli Xbox. Zyskała ona unowocześniony kształt i precyzyjnie wymodelowane powierzchnie. Celuj dokładnie dzięki uchwytom z chropowatą teksturą i hybrydowemu padowi kierunkowemu.

Szybkie i wygodne przechwytywanie rozgrywki jest możliwe dzięki dedykowanemu przyciskowi udostępniania. Równie łatwe jest parowanie kontrolera i przełączanie się między urządzeniami – graj na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, komputerach z systemem Windows 10 i sprzętem z systemem Android oraz iOS.

Niesamowita funkcjonalność

Kontroler możesz dopasować do swoich preferencji przez dostosowanie mapowania przycisków. Korzystaj z ulubionego zestawu słuchawkowego, podłączając go bezpośrednio do pada przez gniazdo Jack 3,5 mm.

Multiplatformowa zabawa

Kontroler możesz połączyć nie tylko z konsolami Xbox, współpracuje on również z urządzeniami z systemami Windows 10Android oraz iOS. Sposobami na połączenie się z komputerem lub tabletem są zgodny kabel USB, lub łączność Bluetooth.

Dokładne celowanie

Wyjątkowa precyzja w grach to zasługa teksturowanej powierzchni spustów, bumperów i tylnej pokrywy. Kolejnym krokiem ku większej precyzji jest unowocześniony pad kierunkowy.

Przycisk udostępniania

Bezproblemowo przechwytuj i udostępniaj zawartość, taką jak zrzuty ekranu, nagrania i nie tylko, za pomocą nowego przycisku udostępniania.

 

Napisz swoją recenzję

Kontroler Microsoft XONE/XSX Shock Blue (niebieski)

Kontroler Microsoft XONE/XSX Shock Blue (niebieski)

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

Polecane produkty