Starlink Weapon Pack Crusher + Shredder MK2 Powiększ do pełnego rozmiaru

Starlink Weapon Pack Crusher + Shredder MK2

Rozszerz swój arsenał, aby się dostosować i pokonać wrogów, używając broni Crusher i Shredder Mk. 2

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Cena sugerowana : 34.9 zł

Twoja cena: 19,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.4 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajCrusher - Połączenie zabójczej wydajności ośmiolufowego działka obrotowego z instalowanym na skrzydle silnikiem osobliwościowym daje Crusherowi ogromną moc tworzenia miniaturowych studni grawitacyjnych wokół celu. Wszystkie pociski, które trafią do studni grawitacyjnej są wciągane do wewnątrz i zadają dodatkowe obrażenia.

Shredder Mk. 2 - Ta ulepszona wersja Shreddera korzysta z bocznej komory ładunkowej, która podaje pociski do trójlufowego działka znacznie szybciej. Skutkuje to większą ilością bólu na sekundę niż w przypadku wariantu standardowego.

Pakiet startowy Starlink: Battle for Atlas jest wymagany, aby grać statkiem gwiezdnym, pilotami i pakietami uzbrojenia. Wszystkie zabawki modułowe Starlink działają wyłącznie z grą wideo Starlink: Battle for Atlas™ oraz podstawką na kontroler na PS™, Nintendo Switch™ i Xbox One.
W Starlink: Battle for Atlas, poprowadź bohaterską drużynę międzygwiezdnych pilotów do walki o wyzwolenie układu gwiazdy Atlas spod jarzma Zapomnianego Legionu. Innowacyjne modułowe zabawki pozwalają ci budować niepowtarzalne statki gwiezdne, które można personalizować w każdej chwili i dostosowywać je do wyzwań, które czekają na ciebie w tej epickiej przygodzie w otwartym świecie.
Jak się bawić zabawkami modułowymi? Podepnij modułowe zabawki do podstawki na kontroler i zobacz, jak natychmiast ożywają w grze! Stwórz własny statek gwiezdny z szerokiego katalogu skrzydeł, kadłubów, uzbrojenia i pilotów. Dostosowuj się do wyzwań w czasie rzeczywistym.

 
  • Rok premiery 2018
  • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

Starlink Weapon Pack Crusher + Shredder MK2

Starlink Weapon Pack Crusher + Shredder MK2

Rozszerz swój arsenał, aby się dostosować i pokonać wrogów, używając broni Crusher i Shredder Mk. 2

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

Polecane produkty