Detective Pikachu 3DS Powiększ do pełnego rozmiaru

Detective Pikachu 3DS

Detektyw Pikachu po raz pierwszy na 3DS!

Więcej szczegółów

Dostępność: Mamy 24H

Twoja cena: 134,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 4.05 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj 

Detective Pikachu na konsoli Nintendo 3DS to unikalna przygodowa gra detektywistyczna, której akcja osadzona została w uniwersum przebojowego cyklu Pokemon. Producentem tytułu jest japońskie studio Creatures. Funkcjonuje ono na rynku od 1995 roku i związane jest bezpośrednio z firmą Pokemon Company, sprawującą kontrolę nad marką Pokemon. Detective Pikachu ukazał się pierwotnie w 2016 roku pod tytułem Great Detective Pikachu: The Birth of a New Duo i był dostępny jedynie w japońskim eShopie. Zachodnie wydanie tytułu zostało wzbogacone o nowe zagadki i scenariusze. Warto również wspomnieć, że na podstawie gry realizowany jest film aktorski, który trafi do kin w 2019 roku.

Głównym bohaterem Detective Pikachu jest Tim Goodman, młody chłopak, który przybywa do Ryme City w poszukiwaniu swojego zaginionego ojca. Na miejscu spotyka on dziwnego, mówiącego głębokim głosem Pikachu, który jest fanem dobrej kawy i z dumą nosi czapkę Sherlocka Holmesa. Stworek wyjaśnia Timowi, że w rzeczywistości jest szanowanym detektywem i współpracował już wcześniej z jego zaginionym rodzicem. Wspólnie postanawiają więc połączyć siły i odnaleźć ojca Tima. Zanim jednak wpadną na trop, muszą rozwiązać wiele tajemniczych przestępstw w Ryme City, za które odpowiadają pokemony. Fabuła gry przedstawiona jest w humorystyczny sposób, nie zawiera scen przemocy i skierowana jest w głównej mierze do najmłodszych odbiorców.

W Detective Pikachu naszym zadaniem jest rozwiązywanie spraw, zlecanych nam wraz z postępami w kampanii fabularnej i wskazanie winnych kolejnych przestępstw. Gracze sterują Timem i przemieszczają się swobodnie po ulicach Ryme City, rozmawiając ze świadkami, szukając wskazówek oraz śladów, które pozostawili po sobie przestępcy. W zadaniu tym pomaga mu oczywiście Pikachu. W zależności od wybranego poziomu trudności stworek udziela jedynie prostych wskazówek lub bezpośrednio pomaga w znalezieniu dowodów. Kwestie techniczne Detective Pikachu oferuje kolorową i komiksową trójwymiarową oprawę graficzną. Część dialogów w grze została w pełni zdubbingowana. Tytuł ma wiele przerywników filmowych, które możemy obejrzeć z poziomu głównego menu. Dostęp do nich otrzymujemy po aktywowaniu specjalnej figurki amiibo, która pojawiła się w sprzedaży wraz z premierą tytułu.

 
  • Wersja Językowa Angielska
  • Nośnik Karta flash
  • Rok premiery 2018

Napisz swoją recenzję

Detective Pikachu 3DS

Detective Pikachu 3DS

Detektyw Pikachu po raz pierwszy na 3DS!

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbiór osobisty w sklepie Konopnickiej 1c Józefów Odbierz w sklepie (Konopnickiej 1c Józefów) 0zł
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł
Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7 1-2 dni 10,99 zł
Przesyłka kurierska (InPost) Przesyłka kurierska (InPost) Kurier Inpost 24H 12,99 zł