Zombie Army 4: Dead War NSwitch Powiększ do pełnego rozmiaru

Zombie Army 4: Dead War NSwitch

Dostępność: MAMY 24H

Cena sugerowana : 199.99 zł

Twoja cena: 179,90 zł

Dodaj do listy życzeńZawiera całą zawartość Przepustki Sezonowej Jeden (Season Pass One) ZA DARMO:

3 Dodatkowe Poziomy,

4 Zestawy Postaci,

9 Zestawów Broni,

5 Zestawów Skórek Broni,

4 Zestawy Ubrań Postaci

Hordy Hitlera powrócą po więcej w nowej, mrożącej krew w żyłach strzelaninie Zombie Army 4: Dead War. Czekają na Ciebie wstrętni okultystyczni wrogowie, epicki arsenał i wstrząsająca nowa kampania dla 1-4 graczy, dziejąca się w Europie z lat 40. XX wieku, w której Twoim zadanie będzie uratowanie ludzkości przed nieumarłym Armagedonem.

Ruch oporu pokonał Zombie Hitlera i wtrącił go do Piekła - ale umarli powstają ponownie z jeszcze większym głodem niż wcześniej!

Kontynuuj alternatywną historię Zombie Army Trilogy na nowych poziomach i odkryj złowrogi plan, który prowadzi Brygadę Ocalałych przez Włochy!

Walcz z siłami ciemności w zalanych trupami kanałach, przetrwaj Zombie Zoo i udaj się w podróż do mrocznych i przerażających miejsc, z których nikomu nie udało się wrócić żywym.

Wielokrotnie nagradzana rozgrywka

Poznaj definiującą gatunek balistykę, z której Rebellion zasłynął w serii Sniper Elite i wykorzystaj ją w walce z grasującymi hordami potępionych!

Ulepszone kamery do zabijania i rozczłonkowywania

Zabójcza kamera X-Ray powraca! Oglądaj w obrzydliwie wspaniałym zwolnionym tempie, jak kule, bomby i inne przedmioty roztrzaskują kości i masakrują organy na rentgenie kamery pośmiertnej. Podziwiaj, jak twoje pociski odrywają zgniłe kończyny i drżą, kiedy trupów WCIĄŻ PRZYBYWA!

 

Modyfikacje i rozwój

Wraz z progresem zbuduj pogromcę, który Ci odpowiada. Zabujaj ze stylem, gdy odblokujesz nowe stroje, emocje i kpiny dla swojej postaci. Oglądaj w obrzydliwie wspaniałym zwolnionym tempie, jak kule, bomby i inne miażdżą kości i organy na rentgenie kamery pośmiertnej.

 

Zabójcza walka wręcz

Kiedy otaczają cię umarli, walcz z nimi za pomocą ulepszonej walki wręcz! Przedzieraj się przez tłumy, rozwalaj głowy i likwiduj żywe trupy za pomocą zdecydowanych ciosów!

 

Epicka broń

Okiełznaj moc ognia i błyskawic, aby ulepszyć swoją broń przy stole warsztatowym i stworzyć własne niszczyciele piekła! Karabin szturmowy, który strzela błyskawicami? Pistolet z płonącym bagnetem? Wszystko jest możliwe w ostatnim starciu ludzkości!

 

Potworne tłumy

Stań do walki z legionami upiornych grabieżców, potężnymi opancerzonymi elitami, przerażającymi demonami cienia, wybuchowymi generałami-samobójcami i mnóstwem innych niespodzianek! Kiedy spojrzysz w mięsistą lufę ZOMBIE CZOŁGU, będziesz żałował, że nie zostałeś w domu!

 
  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 18+
  • Nośnik Karta flash
  • Rok premiery 2022
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Zombie Army 4: Dead War NSwitch

Zombie Army 4: Dead War NSwitch

Napisz swoją recenzję

Sposoby dostawyNazwa kurieraCzas dostawyKoszt
Przesyłka kurierska (GLS) Przesyłka kurierska (GLS) Kurier GLS 24H 13,99 zł

Polecane produkty