ARK: Scorched Earth - Expansion Pack (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

ARK: Scorched Earth - Expansion Pack (PC) KLUCZ

750592

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 71.99 zł

Twoja cena: 70,55 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.12 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajAby uruchomić tę zawartość, wymagana jest podstawowa wersja gry ARK: Survival Evolved.

 

Nagi, odwodniony i głodny na rozległej pustyni, nawet najbardziej doświadczeni ocaleni z ARK muszą szybko znaleźć wodę, polować na jedzenie, zbierać, wytwarzać przedmioty i budować schronienie, aby mieć szansę na przetrwanie. Użyj umiejętności ulepszonych na odległej wyspie ARK, aby zabijać, oswajać, rozmnażać się i jeździć na fantastycznych, nowych stworzeniach, które ewoluowały, aby przetrwać ekstremalne warunki pustyni, w tym ... SMOKI! Podróżuj tam iz powrotem między wyspą a pustynią, aby współpracować z setkami graczy w obu światach lub grać lokalnie!

 

Cechy gry

  • Zagraj jako mężczyzna lub kobieta zmarznięty, nagi, głodny na wybrzeżu tajemniczej wyspy ARK. Aby przeżyć musisz polować, zbierać zasoby, tworzyć narzędzia, uprawiać ziemię, odkrywać nowe technologię i budować schronienia, które pozwolą przetrwać surowe warunki wyspy. Użyj swoich umiejętności i zasobów do zabijania, oswajania i hodowli dinozaurów oraz innych, pradawnych stworzeń poruszających się po wyspie. Współpracuj z innymi graczami by przeżyć, zdominować… i uciec!
  • Wykorzystaj przebiegłą strategię i taktykę, aby oswajać, trenować, ujeżdżać i hodować ponad 100 rodzajów dinozaurów i innych, pierwotnych stworzeń krążących po ziemi, morzach, powietrzu a nawet w podziemiach.
  • Rozwijaj silne strony swojej postaci, zdobywaj przedmioty i zdolności oraz tresuj stworzenia w oparciu o głęboki system RPG.
  • Zacznij formować plemię z setkami innych graczy, aby przetrwać i zdominować rywalizujące ze sobą plemiona... i ostatecznie odkryć prawdziwy cel ARK.
  • Rozpal ognisko lub zbuduj schron, stwórz kustomizowalną odzież i zbroje, które pomogą uchronić Cię przed uszkodzeniami i ekstremalnymi temperaturami w trakcie odblokowania zaawansowanych technologii i sprzętu.
  • Wytnij drzewa, wydobywaj metal i inne cenne surowce, aby zbudować masywne, wielopoziomowe struktury składające się ze złożonych części i mechanizmów.

MINIMALNE:

System operacyjny: 64-Bit Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Procesor: 2 GHz Dual-Core 64-bit, Pamięć: 4000 MB RAM, Karta graficzna: kompatybilna z DirectX10, 1 GB VRAM, DirectX: Wersja 10, Miejsce na dysku: 40 GB

 

Aby uruchomić tę zawartość, wymagana jest podstawowa wersja gry ARK: Survival Evolved.

  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

ARK: Scorched Earth - Expansion Pack (PC) KLUCZ

ARK: Scorched Earth - Expansion Pack (PC) KLUCZ

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty