Field of Glory: Empires (PC) Klucz Steam Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Field of Glory: Empires (PC) Klucz Steam

780970

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 142.99 zł

Twoja cena: 140,13 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 4.2 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajCywilizacje przychodzą i odchodzą; zwykli ludzie i królowie zostają w ten sam sposób zakryci przez pył czasu. Pomniki i cuda kruszą się pod własnym ciężarem. Ale dziedzictwo kulturowe nie minęło. Historie i opowieści o przodkach i ich czynach przechodzą przez pokolenia, stara wiedza nie ginie na zawsze. Wkrótce nowe społeczeństwa, nowe królestwa, nowe cywilizacje powstają z nasion tych, które je poprzedzały. Dekadencja to nie koniec.

Czy twoje dziedzictwo przetrwa próbę czasu?

 

Field of Glory: Empires to gra strategiczna, w której będziesz musiał poruszać się w skomplikowanym i żywym gobelinie narodów i plemion, z których każdy ma swoją odrębną kulturę. Usytuowany w Europie i na obszarze Morza Śródziemnego w epoce klasycznej, doświadcz, co naprawdę znaczy zarządzać Imperium.

 

Rozwiń swoją władzę przez wojny podboju i uczyń swoją kulturę światłem reflektorów, ale bądź ostrożny. Wiele cywilizacji upadło, ponieważ nie widziały na czas oznak zbliżającego się kryzysu. Im starsze imperium, tym więcej czai się w cieniu. Po prostu poszerzanie granic bez starannego kształtowania formy rządu i kultury nie będzie najmądrzejszą strategią.

Zarządzaj swoim Imperium w skali, która Ci odpowiada: dostosuj wszystkie szczegóły ważnego regionu, stwórz prowincje, aby nadzorować swoje rosnące królestwo.

Buduj budynki, aby wzmocnić swoją armię, życie swoich obywateli i gospodarkę. Ustanowienie i rozwój sieci handlowej towarów i zasobów.

System bitew nie polega tylko na tym, kto przynosi większą armię. Decydujące znaczenie ma jej skład i zrozumienie mocnych i słabych stron ciebie i twojego wroga, więc mądrze wybieraj pole bitwy i generała, aby poprowadzić wojska.

A jeśli chcesz jeszcze bardziej bezpośredniej kontroli, Field of Glory: Empires pozwala eksportować i ładować twoje bitwy do Field of Glory II, a następnie załadować wyniki z powrotem do Field of Glory: Empires!

O wojnie decydują nie tylko bitwy, ale także sprytne manewry. Jednoczesna rozdzielczość obrotu (WEGO) oznacza myślenie na przyszłość. Field of Glory: Empires oferuje żyjący świat, w którym każda decyzja ma wpływ na każdego aktora.

A kiedy myślisz, że jesteś gotowy na wyzwanie, zagraj przeciwko prawdziwym przeciwnikom w jednym z największych asynchronicznych systemów multiplayer, jakie kiedykolwiek stworzono.

MINIMALNE:

  • System operacyjny: Windows 7, 8, 10
  • Procesor: 2GHz processor
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB DirectX 9 Compatible Graphics Card
  • DirectX: Wersja 9.0c
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
  • Karta dźwiękowa: DirectX Compatible Sound Card
 • Wersja Językowa Angielska
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Field of Glory: Empires (PC) Klucz Steam

Field of Glory: Empires (PC) Klucz Steam

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty