Silver Chains (PC) klucz Steam Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Silver Chains (PC) klucz Steam

802372

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 89.99 zł

Twoja cena: 88,19 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.65 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

W burzliwą noc Peter uderza samochodem w drzewo. Budzi się w starej, opuszczonej rezydencji gdzieś w Anglii. Nie pamięta, dlaczego i jak się tutaj znalazł, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że nie jest sam.

Usiłując uciec z posiadłości, Peter odkrywa jej mroczną przeszłość. Podczas poszukiwania wyjścia natrafia na ślady wskazujące, że był już kiedyś w tym domu. Gdy Peter kompletuje elementy układanki, coś przeraźliwego zaczyna deptać mu po piętach…

CECHY GRY:

  • Klimatyczny horror: realistyczna, szczegółowa grafika przywołuje do życia wnętrza starej, opuszczonej posiadłości. Mroczne korytarze, szalejąca burza, paranormalne zdarzenia i intrygująca fabuła sprawią, że nie będziesz w stanie oderwać się od gry. Mrożąca krew w żyłach ścieżka dźwiękowa buduje napięcie, a kwestie mówione w języku angielskim tworzą niepowtarzalną atmosferę.
  • Gra fabularna z elementami eksploracji, akcji i zagadek: odkryj tajemnice wielkiej posiadłości i poznaj historię jej mieszkańców. Rozwiązuj zagadki, aby zyskać dostęp do zamkniętych obszarów, ale uwaga: w ciemności czyha zagrożenie. Z tym złem nie można walczyć – musisz kryć się i uciekać.

 

 
  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Przygodowe

Napisz swoją recenzję

Silver Chains (PC) klucz Steam

Silver Chains (PC) klucz Steam

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty