Hearthstone: Heroes of Warcraft 1 Talia Kart PC KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Hearthstone: Heroes of Warcraft 1 Talia Kart PC KLUCZ

Kod na bonusowy pakiet kart HearthStone do aktywacji na stronie Battle.net

Więcej szczegółów

Dostępność: Produkt wirtualny - natychmiastowa dostawa na email

Twoja cena: 0,00 zł

Dodaj do listy życzeń

 

1) Wejdź na stronę www.battle.net/code

2) Stwórz konto Battle.net lub zaloguj się, jeżeli już je posiadasz.

3) Wpisz swój kod na bonusowy pakiet kart w pole na ekranie


Ważne: Maksymalna ilość bonusowych talii kart, które możesz dodać do jednego konta Hearthstone wynosi pięć sztuk. Jeśli wcześniej dodawałeś bonusowe talie do swojego konta, uwzględnij to podczas dodawania oferowanego przez nas pakietu. 

Hearthstone: Heroes of Warcraft to logiczna karcianka studia Blizzard Entertainment, oparta na modelu Free to Play z ewentualnymi mikropłatnościami. Fabuła oparta jest na święcie Azeroth, znanego z serii gier strategicznych Warcraft oraz MMORPG World of Warcraft. Rozgrywka polega na pojedynkach on-line przeciwko innym graczom.

Założenia rozgrywki mogą przypominać te z Magic: The Gathering. Gracz wybiera jedną z dziewięciu klas postaci i kompletuje talie, za pomocą której będzie próbował pokonać przeciwnika. Podstawowe zasady są bardzo proste, nie jest wymagana ekspercka wiedza w dziedzinie 'Warcrafta' czy innych gier karcianych. Dostępne są trzy tryby rozgrywki: Trening – polecany na początek, do momentu złożenia odpowiedniej talii., Pojedynek – siecowe zmagania z drugą osobą (ranginkowe oraz pozarankingowe), oraz Arena – wymaga opłaty za wstęp, ale każde zwycięstwo będzie nagradzane dodatkowym pakietem kart.

 

Każdy pakiet składa się z 5 dobieranych losowa kart, wśród nich mogą znaleźć się: zwykłe (białe), rzadkie (niebieskie), epickie (fioletowe) lub pomarańczowe – legendarne. W każdym pakiecie znajduje się co najmniej 1 rzadka lub lepsza karta.  

 

Kup teraz Talię Kart do Hearthstone w najlepszej cenie i odbierz go już po 1 minucie od momentu zaksięgowania płatności bezpośrednio na swoim emailu!


Napisz swoją recenzję

Hearthstone: Heroes of Warcraft 1 Talia Kart PC KLUCZ

Hearthstone: Heroes of Warcraft 1 Talia Kart PC KLUCZ

Kod na bonusowy pakiet kart HearthStone do aktywacji na stronie Battle.net

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty