Hunted: Kuźnia Demona (PC) ANG KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru
Klucze

Hunted: Kuźnia Demona (PC) ANG KLUCZ

Hunted: The Demon’s Forge, gra stworzona przez inXile Entertainment, to połączenie akcji z elementami RPG w klimacie dark fantasy.

Więcej szczegółów

64615

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 34.99 zł

Twoja cena: 21,55 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.65 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajHunted: The Demon’s Forge, gra stworzona przez inXile Entertainment, to połączenie akcji z elementami RPG w klimacie dark fantasy. Tytuł cechuje dynamiczna walka z hordami potworów, w której gracz ma do dyspozycji szeroki arsenał broni, potężnych magicznych artefaktów oraz zaklęć. Całość okraszona została olśniewającą grafiką oraz bardzo istotnym trybem co-op, który umożliwia tworzenie wspólnych sekwencji ataków, co sprawia, że gracze dopełniają się wzajemnie na polu bitwy.

 

Fabuła gry przenosi nas do mrocznej krainy, w której mnożą się przypadki tajemniczych zniknięć. E’lara, niezrównana łuczniczka i Caddoc, mistrz miecza, to dwoje najemników, którzy podejmują się niebezpiecznego zadania wyjaśnienia tej tajemnicy. Podczas swojej podróży trafią do pełnych wszelkiego plugastwa podziemi, starożytnych ruin i wymarłych wiosek. Wyrusz wraz nimi w głąb świata Kala Moor i odkryj sekrety Kuźni Demonów!

 

 

 • Dark Fantasy:  Wejdź do mrocznego świata Hunted w trzecioosobowej grze fantasy z dynamiczną akcją przywodzącą na myśl współczesne strzelanki. Hunted łączy piorunującą grafikę z zapierającymi dech w piersi widokami i przerażającymi podziemiami.
 • Kooperacja na dystans:  Łącz ataki dystansowe E’lary z brutalną siłą Caddoca w walce wręcz, aby wykorzystać potężne, kooperacyjne finiszery, użyć specjalnych ataków lub wzajemnie wspierać się i leczyć na polu walki. Różnorodność w stylu walki obojga bohaterów pozwoli graczom precyzyjnie zaplanować każdą potyczkę w drodze do celu.
 • Zejdź do głębokich podziemi:  Współpracuj ze swoim partnerem, by odkryć ukryte ścieżki i rozwiązać łamigłówki, które blokują Ci drogę. Eksploruj groźne lochy, zarośnięte ruiny i odizolowane miasteczka, by zdobyć skarby i ulepszenia.
 • Dwa sposoby walki:  Wkrocz do walki ze śmiertelnym impetem białej broni lub utrzymaj taktyczną przewagę dzięki atakom z łuku i czarom. Wykorzystaj potężną moc, by wesprzeć umiejętności partnera w walce, a nawet przechylić szale zwycięstwa w walce z przytłaczającą ilością przeciwników.
 • Zbuduj własne poziomy:  Stwórz i podziel się swoimi planami podziemi za pomocą Tygla, potężnego edytora gry, który otwiera niekończące się możliwości eksploracji i wyzwań dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

 

 

 

© 2011 ZeniMax Media Inc. Hunted: Kuźnia Demona, Bethesda Softworks, ZeniMax i powiązane logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy ZeniMax Media Inc. w USA i/lub innych krajach. Opracowany we współpracy z inXile Entertainment Inc. inXile Entertainment i inXile Entertainment logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy inXile Entertainment Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Windows XP/Vista/7, procesor dwurdzeniowy 2,0 GHz, 2 GB RAM, 12 GB HDD, karta graficzna 512 MB (GeForce 9800 GTX lub lepsza/Radeon HD 4330 lub lepsza)

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 18+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Hunted: Kuźnia Demona (PC) ANG KLUCZ

Hunted: Kuźnia Demona (PC) ANG KLUCZ

Hunted: The Demon’s Forge, gra stworzona przez inXile Entertainment, to połączenie akcji z elementami RPG w klimacie dark fantasy.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty