Citadels (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Citadels (PC) KLUCZ

Wczesna Anglia. Na tronie panuje Król Artur. Jest wspaniałym i mądrym władcą. Jego poddani traktują go z szacunkiem, a Rycerze Okrągłego Stołu popierają go jednogłośnie.

Więcej szczegółów

48156

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 99.99 zł

Twoja cena: 84,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.55 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajWczesna Anglia. Na tronie panuje Król Artur. Jest wspaniałym i mądrym władcą. Jego poddani traktują go z szacunkiem, a Rycerze Okrągłego Stołu popierają go jednogłośnie.

Najwięksi wrogowie Artura połączyli siły z Saksonami i ludami północy oraz zwerbowali olbrzymią armię. Z jej pomocą atakują Camelot. Artur nie może bezczynnie stać z boku i obserwować jak wszystko co zbudował od zera jest doszczętnie niszczone. Dlatego podejmuje ostateczną, desperacką próbę uniknięcia tego, co zbiliża się pewnymi krokami. Aby odnieść sukces podczas ataku, Artur musi dokonać absolutnego poświęcenia.

Pomimo wysiłków Artura udaje się osiągnąć jedynie niepewne zawieszenie broni pomiędzy dwiema zwaśnionymi stronami. Złudny okres pokoju. Finalne starcie wisi w powietrzu. Ale jak do tego wszystkiego doszło?

Wybierz się w podróż do fantastycznej przeszłości i doświadczaj nowej wersji sagi o Królu Arturze. Bądź świadkiem najważniejszych wydarzeń w historii tego legendarnego króla, do czasów jego bezinteresownej próby uratowania królestwa i towarzysz jego lojalnym mieszkańcom w ich drodze ku niepewnej przyszłości. Czy będziesz potrafił przywrócić honor, chwałę i panowanie Camelotu?

 

Cechy gry:

 • Doświadczaj średniowiecznej Anglii w czasach Króla Artura i Rycerzy Okrągłego Stołu, ciesz się wspaniałą, szczegółową grafiką oraz starannie zaprojektowanym środowiskiem – weź udział w tworzeniu historii!
 • Dobro czy zło? Sam zdecyduj czy chcesz walczyć po stronie Króla Artura czy może Mordreda i jego sojuszników z północy.
 • Buduj twierdze nie do zdobycia i umacniaj je jednostkami, fosami i palisadami. Twoja strategia zadecyduje o twoim zwycięztwie lub porażce.
 • Sam zamek nie zapewnia zwycięstwa! Odpowiednia kombinacja struktur obronnych i jednostek, jak również wydobywanie zasobów i produkcja są czynnikami decydującymi o rezultacie oblężenia.
 • Walcz w średniowiecznych bitwach przy użyciu najróżniejszych rodzajów jednostek i maszym oblężniczych. Podczas tworzenia swojej armi, będziesz miał dostęp do łuczników, kuszników, szermierzy, kawalerii, jednostek z drabinami, katapult, trebuszy, balist i wieży oblężniczych.
 • Realistyczna balistyka pocisków umożliwia stworzenie przewagi dla jednostek znajdujących się na wzgórzach i zwiększenie siły ognia.
 • Poprzez wykonywanie pewnych zadań, możesz pozyskać legendarne postaci, które dadzą Ci dodatkowe bonusy podczas misji.

Windows XP SP2 lub nowszy, procesor 2,5 GHz, 2GB RAM, 8GB HDD, karta graficzna 1GB z Shader 3.0, DirectX 9.0c

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 16+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Citadels (PC) KLUCZ

Citadels (PC) KLUCZ

Wczesna Anglia. Na tronie panuje Król Artur. Jest wspaniałym i mądrym władcą. Jego poddani traktują go z szacunkiem, a Rycerze Okrągłego Stołu popierają go jednogłośnie.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty