Empire: Total War (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Empire: Total War (PC) KLUCZ

Empire to piąta część serii Total War, dzieła Creative Assembly, które sprzedało się w liczbie ponad pięć i pół milionów egzemplarzy na całym świecie.

Więcej szczegółów

66258

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 96,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.91 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajEmpire to piąta część serii Total War, dzieła Creative Assembly, które sprzedało się w liczbie ponad pięć i pół milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten epicki tytuł, najbardziej wszechstronna gra strategiczna, jaką kiedykolwiek stworzono, debiutuje z największą i najbardziej oczekiwaną cechą dodatkową – pełną funkcją Bitew Morskich.

 

W każdy sposób, Empire: Total War jest rewolucją. Doskonałe połączenie strategii turowej oraz bitew prowadzonych w czasie rzeczywistym; będzie to największa gra z serii Total War jak dotąd. Największa mapa kampanii, najbardziej niesamowite efekty wizualne i detale osiągnięte w tytule strategicznym, seria Total War zostanie poprawiona i rozszerzona, jak nigdy dotąd.

 

Cechy:

 • Debiut Bitew Morskich - Cecha wyróżniająca i najmocniejsze uosobienie Empire. Najbardziej pożądana przez fanów serii Total War funkcja oraz prawdopodobnie ostatni niewykorzystywany obszar w grach z gatunku RTS.
 • Zupełnie nowe otoczenie ... - XVIII wiek to czas kształtowania się imperiów oraz wszczynania rewolucji. Narodziny Stanów Zjednoczonych Ameryki, rozrost terytoriów na całym świecie, niepokoje i przemiany, które zasadniczo zmieniły świat i doprowadziły do powstania pierwszych prawdziwych światowych mocarstw.
 • ... Wymaga zupełnie nowych strategii - Proch doprowadził do wyścigu zbrojeń. Ogromne okręty najeżone armatami walczą przeciwko sobie w olbrzymich flotyllach, podczas gdy zmasowane szeregi muszkieterów i armat polowych ścierają się na polach bitew w Europie, Ameryce i Indiach.
 • Epizodyczny tryb kampanii - Obok klasycznego, otwartego trybu gry " Wielkiej Kampanii" dodano zupełnie nowy tryb " Droga do niepodległości", bardziej tradycyjne doświadczenie liniowej strategii czasu rzeczywistego przeznaczone do zachwycenia graczy i stopniowego wprowadzenia ich do doświadczenia serii Total War w niespotykanym dotąd rozmachu.
 • Nie mający równych tryb wieloosobowy - Najistotniejsza cecha trybu wieloosobowego umieszczonego jak dotąd w serii Total War. Zdumiewający wybór trybów rywalizacji z poprawionym mechanizmem tworzenia rozgrywki i więcej przełomowych zapowiedzi mających dopiero nadejść…

 

Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

 • Wersja Językowa Polska
 • PEGI 16+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Empire: Total War (PC) KLUCZ

Empire: Total War (PC) KLUCZ

Empire to piąta część serii Total War, dzieła Creative Assembly, które sprzedało się w liczbie ponad pięć i pół milionów egzemplarzy na całym świecie.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty