Medieval II: Total War (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Medieval II: Total War (PC) KLUCZ

Obejmij dowództwo nad armią i zwiększ zasięg swojej władzy w Medieval II — czwartej części znanej i nagradzanej serii gier strategicznych Total War.

Więcej szczegółów

66268

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 107,79 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 3.23 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajObejmij dowództwo nad armią i zwiększ zasięg swojej władzy w Medieval II — czwartej części znanej i nagradzanej serii gier strategicznych Total War. Kieruj ogromnymi bitwami, w których na wspaniałych, trójwymiarowych polach mierzy się ponad 10 000 żądnych krwi żołnierzy, zasiadając w tym samym czasie jako władca jednego z kliku największych średniowiecznych krajów Zachodu i Bliskiego Wschodu. Twoja przygoda trwa podczas najbardziej burzliwego okresu historii Zachodu — żądny władzy musisz przejść przez Europę, Afrykę i Bliski Wschód, a także wylądować na plażach Nowego Świata. 

 

Będziesz rządzić żelazną ręką nad swoim imperium i dbać o wszystkie jego sprawy — od budowy i usprawniania miast po rekrutację i szkolenie armii. Za pomocą dyplomacji manipuluj sojusznikami i wrogami, przechytrz straszliwą Inkwizycję i wpływaj na samego Papieża. Weź udział w Krucjatach i przynieś zwycięstwo Islamowi lub Chrześcijaństwu w Świętej Wojnie. Zmień historię i podbij świat. To totalna wojna — świat gry Total War! 

 

Cechy:

 • Większe i lepsze bitwy w czasie rzeczywistym. Ulepszona choreografia walk, większe armie, więcej dynamiki i spektakularne egzekucje czynią z tej części Total War najbardziej krwawą i podniecającą grę w serii. 
 • Nowa, wielka kampania. Ambitna kampania w trybie dla jednego gracza obejmie trzy kontynenty i pozwoli na podróż na kontynenty obu Ameryk, gdzie gracze zmierzą się z Aztekami na ich ziemi ojczystej. 
 • Większa łatwość obsługi. Ulepszony interfejs użytkownika oraz opcjonalne, krótsze kampanie sprawiają, że gracze mogą cieszyć się klimatem Total War szybciej i prościej. 
 • Ponad 40 nowych usprawnień. Zaawansowany system terenu, ulepszone efekty pogodowe i wiele innych dodatków pozwoli Ci na bardziej efektywny podbój. 
 • Wspaniałe bitwy w trybie wieloosobowym Walcz przeciwko innym ludziom w trybie wieloosobowym (do 8 graczy) przez Internet lub sieć lokalną (LAN).

 

Pentium 4 1.8 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza), 11 GB HDD, Windows 2000/XP

 

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 16+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Medieval II: Total War (PC) KLUCZ

Medieval II: Total War (PC) KLUCZ

Obejmij dowództwo nad armią i zwiększ zasięg swojej władzy w Medieval II — czwartej części znanej i nagradzanej serii gier strategicznych Total War.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty