Napoleon: Total War (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Napoleon: Total War (PC) KLUCZ

Napoleon: Total War to nowy rozdział w cieszącej się uznaniem krytyków serii Total War i otwiera nową warstwę narracyjną do tej definiującej gatunek serii.

Więcej szczegółów

66274

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 107,79 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 3.23 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajHistoria nie została jeszcze w pełni napisana.

 

Napoleon: Total War to nowy rozdział w cieszącej się uznaniem krytyków serii Total War i otwiera nową warstwę narracyjną do tej definiującej gatunek serii. Od początku kampanii włoskiej do bitwy pod Waterloo Napoleon obejmuje dwie dekady nieustępliwych walk, z płonącym światem w tle, w kontraście do którego rozwija się niezwykła kariera wojskowa.
Czy grasz jako legendarny dowódca lub przeciw niemu, wynik wojny nigdy nie może być zagwarantowany. Kurs historii opiera się na zdolności do prowadzenia swoich oddziałów przez najbardziej intensywne starcia, niewidzianych do tej pory w grach z serii Total War.

 

Najważniejsze cechy:

 • Seria definiująca gatunek przywołuje do życia Napoleona. Napoleon: Total War definiuje nowy standard w obrębie gatunku z fantastycznymi postaciami i filmową narracją, oszałamiającymi sekwencjami walk i niezrównanym połączeniem strategii turowej i czasu rzeczywistego.
 • Trzy nowe kampanie epizodyczne. Przejmij kontrolę i poprowadź swoje wojska na lądzie i na morzu w ciągu trzech kampanii: Włochy, Egipt i Panowanie w Europie. Niczym niezakłócona mieszanka misji bazujących na celach i doświadczenia świata w pełni otwartego czyni z tego tytułu najpełniejsze doświadczenie serii Total War jak dotąd.
 • Najnowocześniejszy tryb wieloosobowy. Napoleon oferuje w pełni zintegrowane tryby gry wieloosobowej i kompletny zestaw funkcjonalności sieciowych: osiągnięcia Steam, premie za rozgrywkę, edytor mundurów i możliwość komunikacji głosowej.
 • Zupełnie nowe bitwy i jednostki ery napoleońskiej. Zaawansowane uzbrojenie oferuje nowe opcje taktyczne i jeszcze bardziej ekscytujące bitwy w czasie rzeczywistym na epicką skalę, natomiast bardzo szczegółowe otoczenie i lepsze budynki na polu bitwy gwarantują realistyczną rekonstrukcję słynnych historycznych bitew.

 

Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

 • Wersja Językowa Polska
 • PEGI 16+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Napoleon: Total War (PC) KLUCZ

Napoleon: Total War (PC) KLUCZ

Napoleon: Total War to nowy rozdział w cieszącej się uznaniem krytyków serii Total War i otwiera nową warstwę narracyjną do tej definiującej gatunek serii.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty