Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution -  Farseer Wargear DLC (PC)  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution - Farseer Wargear DLC (PC) KLUCZ

Ulepszaj swoich bohaterów i znajdź nowe sposoby, aby grać i konkurować w trybie The Last Stand z tymi nowymi elementami uzbrojenia.

Więcej szczegółów

66578

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 12.9 zł

Twoja cena: 12,64 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.38 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajUlepszaj swoich bohaterów i znajdź nowe sposoby, aby grać i konkurować w trybie The Last Stand z tymi nowymi elementami uzbrojenia.

 

Wyniszczające Ostrze Wiedźmy (broń jednoręczna) 
To Ostrze Wiedźmy jest uznawane za broń przeciwpancerną, jeśli jesteś zaznajomiony warunkami gier MMORPG. Jeśli nie jesteś, to oznacza, że może ona rywalizować łeb w łeb z największymi potworami w trybie Last Stand wykorzystując ten miecz, ale musisz iść na kompromis w kwestii obrażeń. Miecz ma dwie cechy: Osłabiania i Wysysania Energii. Osłabianie zmniejsza obrażenia w walce wręcz każdego przeciwnika trafionego w walce wręcz o 50% na 5 sekund. Wysysanie Energii zwiększy poziom energii Prorokini za każdym razem, gdy zabije jakiegoś przeciwnika w walce wręcz.

 

Zbroja Idranel (Zbroja) 
Ta zbroja nosi imię niesławnej Prorokini z kampanii Dawn of War II. Jest to kolejny element mający na celu poprawienie szans Prorokini w walce wręcz i jej ogólnej wytrzymałości. Zbroja ta zwiększy jej całkowitą ilość życia oraz doda jej cechy Niewstrząśnięta i Zapobiegliwość. Zapobiegliwość zmniejsza obrażenia w walce wręcz, jakie Prorokini miałaby otrzymać. Gdyby tylko Idranel była w wstanie zobaczyć ten cios wyprowadzony przez Tarkusa.

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP SP2/Vista SP1, Procesor: P4 3.2 GHz (jednordzeniowy) lub jakikolwiek processor dwurdzeniowy, Pamięć: 1 GB RAM (XP), 1.5 GB RAM (Vista), 1.5 GB RAM (7), Karta graficzna: 128MB karta graficzna (Shader Model 3) - Nvidia GeForce 6600 GT / ATI X1600 lub podobne, Dysk twardy: 8.5 GB, Inne wymagania: Aktywne konto Steam połączone z Internetem

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 16+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Dodatek - DLC

Napisz swoją recenzję

Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution -  Farseer Wargear DLC (PC)  KLUCZ

Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution - Farseer Wargear DLC (PC) KLUCZ

Ulepszaj swoich bohaterów i znajdź nowe sposoby, aby grać i konkurować w trybie The Last Stand z tymi nowymi elementami uzbrojenia.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty