Cities in Motion 2: Players Choice Vehicle Pack (PC)  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Cities in Motion 2: Players Choice Vehicle Pack (PC) KLUCZ

W oparciu o życzenia graczy, te pięć zupełnie nowych pojazdów dodaje zupełnie możliwości do twojej gry! Tramwaj Tatra 4m i pociągi metra Capitol S są nowościami na torach, zaś trzy nowe autobusy przegubowe oferują obywatelom przyjemny sposób podróży.

Więcej szczegółów

72995

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 17.99 zł

Twoja cena: 17,63 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.53 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajW oparciu o życzenia graczy, te pięć zupełnie nowych pojazdów dodaje zupełnie możliwości do twojej gry! Tramwaj Tatra 4m i pociągi metra Capitol S są nowościami na torach, zaś trzy nowe autobusy przegubowe oferują obywatelom przyjemny sposób podróży.

 

Tramwaj Tatra 4m przewozi naraz wielu pasażerów i jest całkiem szybki. Pociąg metra Capitol S wyróżnia się niskimi kosztami utrzymania. Autobus Maurice Ikaros ma bardzo niewielkie koszty utrzymania, ale ma też dobry silnik, pozwalający mu rozwinąć znaczną prędkość. Pozostałe autobusy, Arnauld GL i Nova SA, są również przegubowe i mogą pomieścić wielu pasażerów. Podczas gdy Nova SA pożera wiele paliwa, GL jest bardziej efektywny, oraz przewozi jeszcze więcej pasażerów.

 

Te pięć ulubionych pojazdów fanów z pewnością pomogą ci znacząco udoskonalić twoje floty transportu masowego!

 

Cities in Motion 2 łączy w sobie symulator transportu z grą strategiczną, w której gracze odpowiedzialni są za stworzenie wydajnego, efektywnego i opłacalnego systemu komunikacji publicznej w nowoczesnych, dynamicznie rozwijających się miastach. Poprzez wdrażanie i doskonalenie projektów sieci transportowych, ambitni inżynierowie poprowadzą swoje miasta do wzrostu i dobrobytu, jednocześnie ulepszając i dbając o stan flot przeróżnych pojazdów, od autobusów, przez promy, po metro. Bazujący na, a jednocześnie rozbudowany w oparciu o pierwowzór, Cities in Motion 2 zawiera bogactwo nowych funkcji, przystępnych zarówno dla nowych graczy jak i stałych bywalców komputerowej rozrywki. Są to między innymi dwa tryby gry wieloosobowej, kooperacji i współzawodnictwa.

 

Cechy gry:

  • Rosnące, dynamiczne miasta z malowniczym cyklem dnia i nocy, które reagują na przystępne cenowo systemy komunikacji pojawieniem się nowego mieszkalnictwa i rozwojem gospodarczym.
  • Więcej pojazdów, oraz opcji projektowania, w tym drogi wraz z odosobnionymi pasami ruchu dla autobusów, czy rozkładami jazdy układanymi przez gracza.
  • Nowe tryby gry wieloosobowej, dające graczom okazję wspólnego zaprojektowania wymarzonego miasta – lub współzawodniczenia celem zdobycia uznania swoich obywateli. 

Dodatek wymaga podstawowej wersji gry Cities in Motion 2 do działania.

  • PEGI 3+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Dodatek - DLC

Napisz swoją recenzję

Cities in Motion 2: Players Choice Vehicle Pack (PC)  KLUCZ

Cities in Motion 2: Players Choice Vehicle Pack (PC) KLUCZ

W oparciu o życzenia graczy, te pięć zupełnie nowych pojazdów dodaje zupełnie możliwości do twojej gry! Tramwaj Tatra 4m i pociągi metra Capitol S są nowościami na torach, zaś trzy nowe autobusy przegubowe oferują obywatelom przyjemny sposób podróży.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty