Sid Meier's Civilization IV: Beyond The Sword (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Sid Meier's Civilization IV: Beyond The Sword (PC) KLUCZ

Beyond the Sword jest drugim dodatkiem do gry Civilization IV - Gry Roku 2005 na komputery PC, która stała się światowym hitem. Rozszerzenie skupia się na ostatnich latach rozgrywki, następjących po wynalezieniu prochu strzelniczego, i dostarczy 11 wymagających i różniących się decyzyjnie scenariuszy, przygotowanych przez studio Fraxis Games oraz społeczność fanów.

Więcej szczegółów

76056

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 42,04 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.26 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajBeyond the Sword jest drugim dodatkiem do gry Civilization IV - Gry Roku 2005 na komputery PC, która stała się światowym hitem. Rozszerzenie skupia się na ostatnich latach rozgrywki, następjących po wynalezieniu prochu strzelniczego, i dostarczy 11 wymagających i różniących się decyzyjnie scenariuszy, przygotowanych przez studio Fraxis Games oraz społeczność fanów. Beyond the Sword oferuje również nowe cywilizacje, 16 nowych przywódców, 5 nowych Cudów Świata oraz szereg nowych jednostek. Wszystko to zapewni jeszcze więcej zabawy i zwiększa ilość ścieżek, prowadzących graczy do zwycięstwa w wyścigu o dominację na świecie.

 

Cechy:

 • Rozszerzenie i tak ogromnej gry: Dodaje ogromną liczbę nowych jednostek, budynków i technologii do tej epickiej gry z zawrotną ilością wysiłku skoncentrowanego na końcowych etapach gry.
 • Nowe scenariusze: 11 nowych scenariuszy, stworzonych przez studio Firaxis oraz członków Społeczności Fanów Civilization.
 • Nowe cywilizacje: 10 nowych cywilizacji, w tym Portugalczycy, Babilończycy, oraz Holendrzy i powiązane z nimi unikatowe jednostki i budynki.
 • Więcej przywódców cywilizacji: 16 nowych liderów, zarówno dla nowych, jak i dodatkowi przywódcy dla istniejących cywilizacji, w tym Hammurabi dla Babilonii, Abraham Lincoln dla Stanów Zjednoczonych, oraz Siedzący Byk Rdzennych Amerykanów.
 • Korporacje: Nowa cecha gry zbliżona do religii umożliwia graczom zakładanie firm oraz rozszerzanie ich wpływów na cały świat. Każda korporacja dostarcza zyski w zamian za określone surowce.
 • Szpiegostwo: Teraz dostępne jeszcze wcześniej, oferuje graczom różne nowe sposoby na szpiegowanie przeciwników, przekupywanie obywateli i chronienie sekretów rządu.
 • Wydarzenia: Nowe losowe wydarzenia, jak katastrofy naturalne, wołania o pomoc, lub wymagania od obywateli - będą stawiać graczy przed przeszkodami, które będą musieli pokonać, aby ich cywilizacja kwitła.
 • Nowe Cuda: 5 nowych cudów oczekuje na odkrycie, w tym Statua Zeusa, Chrystus Odkupiciel, Shwedagon Paya, i Mauzoleum w Halikarnasie.
 • Rozszerzone warunki wygranej w kosmosie: Zwycięstwo w wyścigu o Alfa Centauri będzie teraz wymagać więcej strategicznego planowania oraz podejmowania taktycznych decyzji.
 • Pałac Apostolski: Organizacja Narodów Zjednoczonych jest dostępna wcześniej w grze, zapewniając drogę do zwycięstwa dyplomatycznego wcześniej. Dodatkowo, nowe rezolucje rozszerzają dostępne opcje dyplomatyczne.
 • Zaawansowane opcje startu: Niezwykle oczekiwana przez fanów, ta nowa funkcja umożliwia graczom "kupować" komponenty samodzielnie stworzonego imperium i rozpocząć grę na późniejszym etapie, pozwalając doświadczyć wieluu spośród nowych cech dodatku w krótszym okresie czasu.
 • Zaawansowana Sztuczna Inteligencja: Znacznie poprawiona Sztuczna Inteligencja polega teraz znacznie bardziej na sprytnej grze niż na bonusach wyrównujących, aby być wymagającym przeciwnikiem, zapewniając bardziej spójne wyzwanie w trakcie gry, zarówno ekonomicznie, jak i militarnie. Drogi, którymi Sztuczna Inteligencja dąży do osiągnięcia zwycięstwa, również zostały rozwinięte.

 


© 2007-2013 Take-Two Interactive Software and its subsidiaries. Developed by Firaxis Games. Sid Meier’s Civilization V, Civilization, 2K Games, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software and their respective logos are all trademarks and/or registered trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. The ratings icon is a trademark of the Entertainment Software Association. All rights reserved.

Wymaga podstawowej wersji gry Civilization IV na Steam do działania.

System operacyjny: Windows 2000 (SP 1)/XP Home lub Professional (SP 1)/Vista, Procesor:  1.2GHz Intel Pentium 4 lub AMD Athlon, Pamięć: 256 MB RAM, Karta graficzna: 64 MB VRAM, sprzętowe T&L (GeForce 2, Radeon 7500 lub lepsze), Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 7, Dysk twardy 1.7 GB, DirectX: wersja 9.0c

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 12+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Dodatek - DLC

Napisz swoją recenzję

Sid Meier's Civilization IV: Beyond The Sword (PC) KLUCZ

Sid Meier's Civilization IV: Beyond The Sword (PC) KLUCZ

Beyond the Sword jest drugim dodatkiem do gry Civilization IV - Gry Roku 2005 na komputery PC, która stała się światowym hitem. Rozszerzenie skupia się na ostatnich latach rozgrywki, następjących po wynalezieniu prochu strzelniczego, i dostarczy 11 wymagających i różniących się decyzyjnie scenariuszy, przygotowanych przez studio Fraxis Games oraz społeczność fanów.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty