Ancient Space (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Ancient Space (PC) KLUCZ

Wyrusz daleko w przestrzeń kosmiczną, aby odkryć sekrety i odnaleźć zaginioną ekspedycję!

Więcej szczegółów

77221

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 64.9 zł

Twoja cena: 16,56 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.83 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajWyrusz daleko w przestrzeń kosmiczną, aby odkryć sekrety i odnaleźć zaginioną ekspedycję!

 

Ancient Space to napędzana opowieścią jednoosobowa strategia czasu rzeczywistego, w której obejmujesz dowodzenie nad flotą wyruszającą na misję naukową mającą za zadanie sporządzić mapę niezbadanych skrajów kosmosu nazywanych „Czarną strefą”. Przezwycięż przytłaczające przeciwności i walcz o swoje życie oraz przetrwanie twojego statku i jego załogi.

 

Ancient Space zawiera strategiczne bitwy statków kosmicznych w czasie rzeczywistym, które zachęcają do taktycznego manewrowania. W zgodzie z tradycją gatunku strategii czasu rzeczywistego, budujesz i ulepszasz swoją flotę wypełniając cele misji i zbierając zasoby umożliwiające ci osiągać dalsze postępy w grze. Nakreśl plan swoich działań – od obrony do ataku oraz wszystko pomiędzy, w tym eskorta oraz misje skradankowe.

 

Wjedź na pokład i zbadaj najmroczniejsze zakątki kosmosu w tej opowieści o strategicznym zarządzaniu zasobami i trzymających w napięciu międzygwiezdnych działaniach wojennych. Przez to niezwykłe doświadczenie prowadzić cię będą głosy sław science fiction, między innymi Dina Meyer oraz John Billingsley.

 

Główne cechy:

 • Doskonała obsada – Grze użyczyli głosów ulubieńcy fanów z uwielbianych filmów i seriali science fiction, w tym ze Star Trek: Enterprise, Battlestar Galactica oraz Firefly.
 • Eksploracja głębokiego kosmosu – Każda misja posuwa fabułę dalej do przodu i prezentuje nowy obszar kosmosu do zbadania z sekretami do odkrycia i zagrożeniami, na które trzeba zareagować.
 • Dowodź swoją flotą – Buduj, utrzymuj i wykorzystuj strategicznie wiele typów statków gotowych do rozmieszczenia na polu bitwy, każdy z nich dysponuje odmiennym zastosowaniem taktycznym podczas wielkich strategicznych kosmicznych bitew, gdy stajesz do walki przeciwko cieszącym się złą sławą piratom i tajemniczym kosmitom.
 • Postęp możliwy do ulepszenia – Twoje jednostki mogą być ulepszane. Zróżnicowane ulepszenia statków gracza są wykorzystywane w trakcie kampanii. Ty decydujesz co poprawić, a co pominąć.
 • Wybierz swoją załogę – Przed każdą misją, wybierz do trzech oficerów ze specjalnymi zdolnościami, które pomogą ci uzyskiwać postępy w każdej misji. Rekrutuj więcej członków załogi w trakcie swojej podróży.
 • Trzymająca w napięciu fabuła – Kampania dla jednego gracza zawiera wciągającą historię, która ukazuje epickie bitwy oraz zadaje filozoficzne pytania o ludzkość oraz naukę jednocześnie stawiając pytanie – co znajduje się dalej?

System operacyjny: Windows Vista 64 bit/7/8, Procesor: 3.1 GHz Intel Core i3-2100, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 460 lub odpowiednik AMD, Dysk twardy: 20 GB

 • Wersja Językowa Polska - napisy
 • PEGI 12+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek Strategiczne

Napisz swoją recenzję

Ancient Space (PC) KLUCZ

Ancient Space (PC) KLUCZ

Wyrusz daleko w przestrzeń kosmiczną, aby odkryć sekrety i odnaleźć zaginioną ekspedycję!

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty