Worms Blast (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Worms Blast (PC) KLUCZ

Stań w szeregu po szybkie, wściekłe wymiany ognia w Worms™ Blast. Twoja misja: wrzuć swojego robaczego marynarza na wrogie wody i wysadź sobie drogę do przetrwania w intensywnej łamigłówce akcji!

Więcej szczegółów

87911

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 19.99 zł

Twoja cena: 3,68 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.11 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajStań w szeregu po szybkie, wściekłe wymiany ognia w Worms™ Blast. Twoja misja: wrzuć swojego robaczego marynarza na wrogie wody i wysadź sobie drogę do przetrwania w intensywnej łamigłówce akcji! Weź solidny kawał łamigłówkowej rozgrywki i podziel go na 60 zabawnych misji. Posyp go diabelsko wymagającym trybem łamigłówek, i wmieszaj smakowity tryb turniejowy, nie zapominając o dodaniu ukrytych elementów do odblokowania. Rozsmaruj tę mieszankę na wieloosobowej bezpośredniej grze gwarantującej zabawę dla ciebie i przyjaciół, i pozwól całości zagotować się na spokojnie! Gdy przyjemność się zagotuje, dodaj hojną porcję zabawnych postaci, szaleństw na łodziach, mgły, morskich potworów, oraz spadających kowadeł. Dodaj bazooki, dynamit, i bezprecedensowy poziom zniszczenia do smaku. Ten przepis powinien zapewnić prawdziwie obfitą porcję zabawy!

 

Kluczowe cechy:

 • Gra napakowana po brzegi ponad 20 specjalnymi broniami, narzędziami i gadżetami.
 • Zwariowane uzbrojenie: uwolnij płomienny szał na swoich przeciwników wykorzystując Strzelby, Bazooki, Miny, Wiązki Laserowe, oraz Morskie Potwory.
 • Wybuchowe Bonusy: zbieraj dołądowania takie jak Podwójne Obrażenia, Przysmak Żeglarza, oraz Jedzenie dla Ryb.
 • Gwałtowne zmiany pogody: stawiaj czoło pełnemu morzu i deszczowi, wiatrowi, zaćmieniom słońca, a nawet deszczom meteorytów.
 • Ogromny tryb łamigłówek dla jednego gracza, który zawiera 60 szalonych i zróżnicowanych misji wykorzystujących mnóstwo różnych opcji rozgrywki.
 • 8 zniewalających trybów wieloosobowych do grania przeciwko człowiekowi lub Sztucznej Inteligencji. Wśród nich takie tryby jak Zbieranie Gwiazdek, Deathmatch oraz Próba Fal.
 • 9 ekstrawaganckich postaci do wyboru, każda z nich posiada swój własny zestaw umiejętności. Graj jako Robal, Owca, Staruszka, a nawet Superżaba!

komputer kompatybilny z systemem Windows XP/Vista/7

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 7+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam

Napisz swoją recenzję

Worms Blast (PC) KLUCZ

Worms Blast (PC) KLUCZ

Stań w szeregu po szybkie, wściekłe wymiany ognia w Worms™ Blast. Twoja misja: wrzuć swojego robaczego marynarza na wrogie wody i wysadź sobie drogę do przetrwania w intensywnej łamigłówce akcji!

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa