Battle vs Chess (PC) PL Steam  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Battle vs Chess (PC) PL Steam KLUCZ

Nietypowe partie szachowe osadzone w świecie fantasy to właśnie Battle vs. Chess. Na przeciwko siebie stają dwie armie, których zadaniem jest wygrać.

Więcej szczegółów

91365

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 29.95 zł

Twoja cena: 27,95 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.84 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajNietypowe partie szachowe osadzone w świecie fantasy to właśnie Battle vs. Chess. Na przeciwko siebie stają dwie armie, których zadaniem jest wygrać.

 

Jedną z możliwości w singlu jest Arena, w której przejmujemy kontrolę nad postaciami w kluczowych momentach, zadając obrażenia wrogom. Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, istnieje możliwość rywalizacji maksymalnie dwóch osób w opcji wieloosobowej na wspólnym ekranie bądź za pośrednictwem internetu. Wersja przeznaczona na konsolę PlayStation 3 wymaga do tego posiadania konta w ramach usługi internetowej PSN, zaś edycja Xbox 360 - profilu Gold na platformie XBL. Wszystko to w ramach wspólnej kooperacji przeciw rozłożonej na dwukolorowym polu gwardii przeciwnika.

 

Mechanizm rozgrywki stworzony został na podstawie produkcji pod tytułem Fritz 11. Standardowe pionki - znane z planszowej edycji tytułu - zastąpione zostały typowymi wojownikami, przypominającymi fantastycznych bohaterów. Ich ubiór oraz styl doskonale o tym świadczy. Walki pełne są odmiennych ciosów oraz najpotężniejszych uderzeń - magicznych.

 

Zmagania toczą się na sześciu, różniących się od siebie szachownicach. Poziom trudności można dopasować do swoich wymagań w tej kwestii. Korzystając z algorytmów sagi Fritz, dostępnych jest aż dziesięć wariantów trudności gameplayu.

 

Dual Core 1.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 1.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7

  • Wersja Językowa Polska
  • PEGI 12+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam

Napisz swoją recenzję

Battle vs Chess (PC) PL Steam  KLUCZ

Battle vs Chess (PC) PL Steam KLUCZ

Nietypowe partie szachowe osadzone w świecie fantasy to właśnie Battle vs. Chess. Na przeciwko siebie stają dwie armie, których zadaniem jest wygrać.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa