Grand Theft Auto IV (PC)  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Grand Theft Auto IV (PC) KLUCZ

Produkt firmy Rockstar wywarł olbrzymi wpływ na branżę gier i młodzież na całym świecie. W ścieżce dźwiękowej do GTA zawsze znajdują się największe gwiazdy muzyki pop, rock RAP, czy hip hop. Bezkompromisowa fabuła przedstawia za to największe bolączki współczesnej Ameryki.

Więcej szczegółów

3967

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 79,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 2.4 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutaj

Po instalacji GTA IV na twoim komputerze i przed uruchomieniem gry, udaj się do folderu gry, który pobrałeś przez Muve Downloader (GTA IV), i zainstaluj aktualizację 1.0.7.0.

 

Czym jest w dzisiejszych czasach amerykański sen?


Dla Niko Bellica, który dopiero co przypłynął z Europy, niesie on ze sobą możliwość zerwania z przeszłością. Dla jego kuzyna, Romana, to poszukiwanie szczęścia w Liberty City, bramie do nieskończonych możliwości. Gdy jednak obaj popadają w długi i znajdują się na celowniku aferzystów, złodziei i socjopatów, odkrywają, że rzeczywistości daleko do tych pięknych wizji. W tym mieście liczą się status i pieniądze. Ci, którzy je mają, żyją jak w niebie. Ci, którym ich brakuje, muszą się przygotować na koszmar.

 

  • Nowa, wysoka rozdzielczość sprawia, że Liberty City nabiera jeszcze więcej życia dzięki przepięknym detalom wizualnym.
  • Rozszerzony tryb wieloosobowy wymaga do zwycięstwa jeszcze więcej strategii i lepszych umiejętności.
  • Możliwość dowolnej konfiguracji rozgrywki sprawia, że łatwo można dobrać ulubione opcje gry wieloosobowej i znaleźć pasujące nam rozgrywki w sieci.
  • Opcja nagrywania i edycji filmów z rozgrywki za pomocą edytora wideo oraz udostępniania ich za pomocą usługi Rockstar Games Social Club.
  • Optymalizacja pod sterowanie PC i kontroler Xbox 360.

 

 

 

 

Musisz zaakceptować licencję użytkownika, której treść dostępna jest na stronie rockstargames.com/eula. Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych (ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, materiały do pobrania, usługi i funkcje) może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty lub rejestracji konta sieciowego (od 13 lat). Łamanie postanowień umowy użytkownika końcowego, zasad postępowania online oraz innych zasad może skutkować ograniczeniem lub zablokowaniem dostępu do gry lub usług. Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem. Zdarzenia przedstawione w grze mają charakter fikcyjny, a wszelkie podobieństwa do prawdziwych postaci i wydarzeń są przypadkowe. Firma Take-Two w żaden sposób nie nakłania i nie zachęca do powielania zachowań przedstawionych w grze. Nieupoważnione kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, wyświetlanie w miejscach publicznych, wypożyczanie, pobieranie opłat za grę lub łamanie zabezpieczeń przed kopiowaniem jest zabronione.

 

Rockstar Games 622 Broadway, New York, NY 10012 © 2006-2008 Rockstar Games, Inc. Rockstar Games, Rockstar Games R* logo, Grand Theft Auto, Grand Theft Auto IV, Take-Two Interactive oraz ich loga są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Take-Two interactive Software, Inc w U.S.A i/lub zagranicą. Dolby, Pro Logic i znak the double-D są znakami towarowymi Dolby Laboratories. Wykorzystuje technologię Blink Video. Prawa autorskie 1997-2008 RAD Game Tools, Inc. Euphoria jest zarejestrowanym znakiem towarowym NaturalMotion Ltd. Wszystkie inne nazwy i znaki towarowe są własnością ich właścicieli. Wszystkie prawa zastrzeżone. Łącze internetowe, instalacja dodatkowego oprogramowania oraz aktywacja niektórych usług jest wymagana do aktywacji i używania tego oprogramowania.

Windows Vista - Service Pack 1 lub Windows XP - Service Pack 3 Processor: Intel Core 2 Duo 1.8GHz, AMD Athlon X2 64 2.4GHz Pamięć 1.5GB XP / 1.5GB Vista Karta Graficzna 256MB Nvidia 7900 / 256MB ATI X1900  Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c (sugerowana 5.1) Dysk twardy 16GB

 

Inne wymagania: Początkowa aktywacja wymaga połączenia z Internetem. Gra Online wymaga zalogowania do Games for Windows - Live i Rockstar Games Social Club (wymagany wiek 13 lat lub więcej); Instalacja oprogramowania wymaga posidania Sony DADC SecuROM, Adobe Flash, DirectX, Microsoft's .NET Framework 3.0, Games For Windows - LIVE, oraz przeglądarki Internet Explorer.
 

Napisz swoją recenzję

Grand Theft Auto IV (PC)  KLUCZ

Grand Theft Auto IV (PC) KLUCZ

Produkt firmy Rockstar wywarł olbrzymi wpływ na branżę gier i młodzież na całym świecie. W ścieżce dźwiękowej do GTA zawsze znajdują się największe gwiazdy muzyki pop, rock RAP, czy hip hop. Bezkompromisowa fabuła przedstawia za to największe bolączki współczesnej Ameryki.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty