Grand Theft Auto IV Complete Edition (PC) KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Grand Theft Auto IV Complete Edition (PC) KLUCZ

Grand Theft Auto IV Complete Edition zawiera gry Grand Theft Auto IV oraz Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City.

Więcej szczegółów

3993

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 129.99 zł

Twoja cena: 126,32 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 3.79 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajGrand Theft Auto IV Complete Edition zawiera gry:

 

 • Grand Theft Auto IV
 • Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

 

 

Po instalacji GTA IV na twoim komputerze i przed uruchomieniem gry, udaj się do folderu gry, który pobrałeś przez Muve Downloader (GTA IV), i zainstaluj aktualizację 1.0.7.0.

 

Opis produktu: Pakiet Grand Theft Auto IV Complete Edition zawiera grę Grand Theft Auto IV oraz dodatkowe epizody - The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony. Zestaw gier przedstawia trzy różne historie, które przeplatając się tworzą jedne z najbardziej wyjątkowych i ujmujących doświadczeń dla graczy tej generacji. Ten definitywny pakiet szczyci się setkami godzin rozgrywki dla pojedynczego gracza jak i graczy online, dla których rozgrywka w otwartym świecie GTA jest ograniczona tylko przez ich wyobraźnię. Słuchaj dziesiątek stacji radiowych pełnych muzyki oraz oryginalnych dialogów.

 

Grand Theft Auto IV:

 

 

 

Czym jest w dzisiejszych czasach amerykański sen?

 


Dla Niko Bellica, który dopiero co przypłynął z Europy, niesie on ze sobą możliwość zerwania z przeszłością. Dla jego kuzyna, Romana, to poszukiwanie szczęścia w Liberty City, bramie do nieskończonych możliwości. Gdy jednak obaj popadają w długi i znajdują się na celowniku aferzystów, złodziei i socjopatów, odkrywają, że rzeczywistości daleko do tych pięknych wizji. W tym mieście liczą się status i pieniądze. Ci, którzy je mają, żyją jak w niebie. Ci, którym ich brakuje, muszą się przygotować na koszmar.

 

 

 

 • Nowa, wysoka rozdzielczość sprawia, że Liberty City nabiera jeszcze więcej życia dzięki przepięknym detalom wizualnym.
 • Rozszerzony tryb wieloosobowy wymaga do zwycięstwa jeszcze więcej strategii i lepszych umiejętności.
 • Możliwość dowolnej konfiguracji rozgrywki sprawia, że łatwo można dobrać ulubione opcje gry wieloosobowej i znaleźć pasujące nam rozgrywki w sieci.
 • Opcja nagrywania i edycji filmów z rozgrywki za pomocą edytora wideo oraz udostępniania ich za pomocą usługi Rockstar Games Social Club.
 • Optymalizacja pod sterowanie PC i kontroler Xbox 360.

 

 

 

 

 

 

 

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City:

 

 

 

W The Lost and Damned spojrzysz na Liberty City oczyma Johnny'ego, zaprawionego w bojach członka The Lost - okrytego złą sławą gangu motocyklowego. Johnny próbuje wykorzystać dla The Lost możliwości Liberty City, ale musi też pozostać lojalny wobec naszywki na plecach i Billy'ego Greya, prezydenta klubu. Jednak gdy Billy wraca z odwyku z zamiarem rozpętania prawdziwego piekła, Johnny znajduje się w samym środku wojny gangów, której stawką jest władanie miastem rozdartym przez zepsucie i przemoc. Czy więź braterstwa wytrzyma tę próbę?

 


The Ballad of Gay Tony pompuje w Liberty City potężną dawkę nowych spluw, pościgów i zbrodni. Jako Luis Lopez, drab na pół etatu i pełnoetatowy asystent legendarnego menadżera nocnych klubów, Tony'ego Prince'a (znanego jako Gay Tony), gracz zostanie postawiony przed kilkoma trudnymi wyborami. Jak być lojalnym wobec rodziny i przyjaciół, nie wiedząc, kto jest wobec nas szczery, a kto nas okłamuje, w mieście, gdzie każdy ma swoją cenę?

 

 

 

 • Wysoka rozdzielczość grafiki sprawia, że Episodes from Liberty City nabierają nowego życia, a detale zapierają dech w piersiach.
 • Rozszerzony do 32 graczy tryb wieloosobowy wymaga do zwycięstwa jeszcze więcej strategii i lepszych umiejętności.
 • Możliwość dowolnej konfiguracji rozgrywki sprawia, że łatwo można dobrać ulubione opcje gry wieloosobowej i znaleźć pasujące nam rozgrywki w sieci.
 • Opcja nagrywania i edycji filmów z rozgrywki za pomocą edytora wideo oraz udostępniania ich za pomocą usługi Rockstar Games Social Club.
 • Optymalizacja pod sterowanie PC i kontroler Xbox 360.

 

 

 

 

Musisz zaakceptować licencję użytkownika, której treść dostępna jest na stronie rockstargames.com/eula. Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych (ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, materiały do pobrania, usługi i funkcje) może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty lub rejestracji konta sieciowego (od 13 lat). Łamanie postanowień umowy użytkownika końcowego, zasad postępowania online oraz innych zasad może skutkować ograniczeniem lub zablokowaniem dostępu do gry lub usług. Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem. Zdarzenia przedstawione w grze mają charakter fikcyjny, a wszelkie podobieństwa do prawdziwych postaci i wydarzeń są przypadkowe. Firma Take-Two w żaden sposób nie nakłania i nie zachęca do powielania zachowań przedstawionych w grze. Nieupoważnione kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, wyświetlanie w miejscach publicznych, wypożyczanie, pobieranie opłat za grę lub łamanie zabezpieczeń przed kopiowaniem jest zabronione.

 

 

© 2006-2010 Rockstar Games, Inc. Rockstar Games, Rockstar Games North,  R*design, Grand Theft Auto, The Lost and Damned, The Ballad of Gay Tony oraz ich loga są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Take-Two interactive Software, Inc w U.S.A i/lub zagranicą. Ikona klasyfikująca jest znakiem handlowym Entertainment Software Association. Windows i Windows Vista logo przycisku START są używane na podstawie licencji udzielonej przez Microsoft. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszystkie inne znaki i znaki handlowe są własnością ich właścicieli. Zawartość tej gry jest całkowicie fikcyjna i nie ma celu reprezenotwać ani przedstawiać żadnych faktycznych zdarzeń, osób lub bytów. Jakiekolwiek podobieństwo między grą a rzeczywistą osobą, zjawiskiem lub rzeczą jest przypadkowe. Twórcy i wydawcy tej gry w żaden sposób nie promują ani ni pochwalą zachowań w niej przedstawionych.

Windows Vista ® - Windows 7 Service Pack 1 /XP - Service Pack 3; Intel Core 2 Duo 1,8Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4Ghz; 1.5GB XP & Vista, Windows 7, 32 GB wolnej przestrzeni dyskowej; 256 MB NVIDIA 7900, 256 MB ATI X1900; Zwiększona wydajność na systemach o lepszej konfiguracji. Do aktywacji gry potrzebne jest polączenie z Internetem. By grać w sieci, aktywuj konto online za pomocą klucza produktu.

 

Inne wymagania: Początkowa aktywacja wymaga połączenia z Internetem; Gra Online wymaga zalogowania do Games for Windows - Live i Rockstar Games Social Club (wymagany wiek 13 lat lub więcej); Instalacja oprogramowania wymaga posiadania Sony DADC SecuROM, Adobe Flash, DirectX, Microsoft's Windows .NET Framework 3.0, Games For Windows - LIVE oraz przeglądarki Internet Explorer.

 • Wersja Językowa Angielska
 • PEGI 18+
 • Nośnik Cyfrowy - Klucz
 • Platforma Cyfrowa Steam
 • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Grand Theft Auto IV Complete Edition (PC) KLUCZ

Grand Theft Auto IV Complete Edition (PC) KLUCZ

Grand Theft Auto IV Complete Edition zawiera gry Grand Theft Auto IV oraz Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty