BioShock Infinite Clash in the Clouds (PC)  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

BioShock Infinite Clash in the Clouds (PC) KLUCZ

Pierwszy pakiet dodatkowy skupia się na walce w BioShock Infinite. Zawiera 60 wyzwań na 4 zupełnie nowych mapach.

Więcej szczegółów

48087

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 19,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.59 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajPierwszy pakiet dodatkowy skupia się na walce w BioShock Infinite. Łącz broń, wigory, wyposażenie, wyrwy i wstęgi na niewiarygodne sposoby i zmierz się ze znacznie liczniejszym przeciwnikiem. Pakiet ten zawiera 60 wyzwań na 4 zupełnie nowych mapach. Wykonaj wyzwania niebieskiej wstążki, odblokuj grafiki koncepcyjne, voksofony, kinetoskopy i wiele więcej w Kolumbijskim Stowarzyszeniu Archeologicznym.

 

 

©2002 – 2013 Take-Two interactive Software, Inc. Stworzone przez Irrational Games. BioShock, BioShock Infinite, BioShock Infinite: Industrial Revolution, Irrational Games, 2K Games i ich logotypy są znakami handlowymi Take-Two Interactive Software, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone. Ikony ratingu są znakiem handlowym Entertainment Software Association. Wszystkie inne znaki handlowe są własnością ich właścicieli.

Jeśli posiadasz przepustkę sezonową BioShock Infinite, NIE kupuj tej zawartości, gdyż opłata zostanie naliczona ponownie. Wymagana gra BioShock Infinite w wersji Steam; sprzedawana osobno.

  • Wersja Językowa Angielska
  • PEGI 18+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Dodatek - DLC

BioShock Infinite Columbia’s Finest (PC) KLUCZ

Ten pakiet zawiera elementy z zestawów Industrial Revolution Pack oraz Upgrade Pack, które początkowo wchodziły w skład edycji Premium oraz Ultimate Songbird.
21,46 zł

BioShock Infinite: Burial at Sea Episode 1 DLC (PC) KLUCZ

Wróć do Rapture w momencie, gdy Booker i Elizabeth odwiedzają podwodne miasto tuż przed jego upadkiem. Ta zawartość do pobrania, przygotowana przez Irrational Games, twórców oryginalnego BioShock i BioShock Infinite, pokazuje Rapture jak nigdy dotąd - to lśniący klejnot na dnie oceanu, zbudowany niemal całkowicie od nowa w silniku BioShock Infinite.
63,60 zł

BioShock Infinite: Burial at Sea Episode 2 DLC (PC) KLUCZ

Spójrz na świat oczyma Elizabeth w BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode Two. Akcja odcinka drugiego toczy się tuż po dramatycznych wydarzeniach z Burial at Sea - Episode One i pozwala śledzić dalszą podróż Elizabeth przez Rapture w celu ocalenia młodszej siostrzyczki.
63,60 zł

Napisz swoją recenzję

BioShock Infinite Clash in the Clouds (PC)  KLUCZ

BioShock Infinite Clash in the Clouds (PC) KLUCZ

Pierwszy pakiet dodatkowy skupia się na walce w BioShock Infinite. Zawiera 60 wyzwań na 4 zupełnie nowych mapach.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty