Max Payne 3 Rockstar Pass (PC) PL KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru
Klucze

Max Payne 3 Rockstar Pass (PC) PL KLUCZ

Kup przepustkę Rockstar do gry Max Payne 3 i uzyskaj dostęp do wszystkich pakietów zawartości dodatkowej do gry Max Payne 3 za jedną, obniżoną cenę. Wszystkie pakiety zawartości dodatkowej mają być wydawane od premiery gry do końca 2012 roku.

Więcej szczegółów

61034

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Twoja cena: 63,60 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 1.91 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajPoniższy produkt służy do aktywacji Season Pass do Max Payne 3 w wersji Steam. Season Pass do wersji non-steam sprzedawany jest oddzielnie.

 

Kup przepustkę Rockstar do gry Max Payne 3 i uzyskaj dostęp do wszystkich pakietów zawartości dodatkowej do gry Max Payne 3 za jedną, obniżoną cenę. Wszystkie pakiety zawartości dodatkowej mają być wydawane od premiery gry do końca 2012 roku. Przepustka Rockstar daje Ci dostęp do nowych map w trybie wieloosobowym, trybów gry, przypływów adrenaliny, przedmiotów, grywalnych postaci, wyzwań i innych. Wszystkie elementy są dostępne poprzez interfejs gry.

 

Uwaga: Wymaga posiadania gry Max Payne 3. Wszystkie elementy pobrane w związku z przepustką Rockstar są dostępne poprzez interfejs gry. Aby uniknąć płacenia dwa razy, NIE kupuj zawartości dodatkowej z innego źródła po zakupie i/lub otrzymaniu przepustki Rockstar. Aby zyskać dostęp do zawartości DLC, posiadacze przepustki Rockstar powinni skorzystać z targu DLC W INTERFEJSIE GRY i stamtąd pobrać zestawy DLC.

 

 

Tryb online gry na platformie Mac będzie niedostępny od 31 maja 2014.

Musisz zaakceptować licencję użytkownika, której treść dostępna jest na stronie rockstargames.com/eula. Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych (ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, materiały do pobrania, usługi i funkcje) może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty lub rejestracji konta sieciowego (od 13 lat). Łamanie postanowień umowy użytkownika końcowego, zasad postępowania online oraz innych zasad może skutkować ograniczeniem lub zablokowaniem dostępu do gry lub usług. Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem. Zdarzenia przedstawione w grze mają charakter fikcyjny, a wszelkie podobieństwa do prawdziwych postaci i wydarzeń są przypadkowe. Firma Take-Two w żaden sposób nie nakłania i nie zachęca do powielania zachowań przedstawionych w grze. Nieupoważnione kopiowanie, modyfikowanie, przesyłanie, wyświetlanie w miejscach publicznych, wypożyczanie, pobieranie opłat za grę lub łamanie zabezpieczeń przed kopiowaniem jest zabronione.

 

©2004 - 2012 Rockstar Games, Inc. Rockstar Games, Rockstar Studios, Max Payne, przepustka Rockstar oraz znaki Rockstar Games R* oraz logotypy są znakami handlowymi i/lub zarejestrowanymi znakami handlowymi Take-Two Interactive Software, Inc. w USA i/lub innych państwach.

System Operacyjny: Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3; Procesor: Intel Dual Core 2.4 GHZ -  i7 3930K 6 Core  x 3.06 GHZ / AMD Dual Core 2.6 GHZ - FX8150 8 Core x 3.6 GHZ; RAM: 2GB - 16GB; Karta Graficzna: NVIDIA® 8600 GT 512MB VRAM – NVIDIA® GeForce® GTX 680 2GB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM - Radeon HD 7970 3GB VRAM; Karta Dźwiękowa: Kompatybilny w 100% z Direct X 9.0 – Kompatybilny z Direct X 9.0 wspieranym przez Dolby Digital Live; HDD: 35 Gb

 

Prosimy zwrócić się do swojego dostawcy sprzętu oraz www.rockstargames.com/support po aktualne dane dotyczące kompatybilności Państwa sprzętu z grą. Niektóre elementy, takie jak płyty główne w urządzeniach mobilnych, zintegrowane i AGP karty graficzne mogą byc niekompatybilne. Nie wymienione specyfikacje mogą nie byc wspierane przez wydawcę.

 

Inne wymagania: Aktywacja wymaga połączenia z internetem i aktywnego konta Rockstar Social Club (13+ wymagane do rejestracji); Gra po sieci wymaga zalogowania się na Rockstar Social Club (13+); zainstalowanie gry wymaga załączonego GameShield IronWrap; DirectX i Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86)

  • Wersja Językowa Polska - napisy
  • PEGI 18+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek FPP - Strzelaniny 3D

Napisz swoją recenzję

Max Payne 3 Rockstar Pass (PC) PL KLUCZ

Max Payne 3 Rockstar Pass (PC) PL KLUCZ

Kup przepustkę Rockstar do gry Max Payne 3 i uzyskaj dostęp do wszystkich pakietów zawartości dodatkowej do gry Max Payne 3 za jedną, obniżoną cenę. Wszystkie pakiety zawartości dodatkowej mają być wydawane od premiery gry do końca 2012 roku.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty