Dishonored: Dunwall City Trials (PC) PL  KLUCZ Powiększ do pełnego rozmiaru

Klucze

Dishonored: Dunwall City Trials (PC) PL KLUCZ

Dodatek do jednej z najoryginalniejszych i najbardziej klimatycznych skradanek 2012r. Nowe mapy, osiągnięcia i trofea a także światowy ranking internetowy pozwolą dowieść Twojej wyższości nad innymi. Pamiętaj, że każdy punkt i każda sekunda mają znaczenie.

Więcej szczegółów

64290

Dostępność: PRODUKT WIRTUALNY - NATYCHMIASTOWA DOSTAWA NA EMAIL

Cena sugerowana : 14.99 zł

Twoja cena: 13,02 zł

Dodaj do listy życzeń

Zyskaj 0.39 zł

jeśli ktoś kupi ten produkt korzystając z Twojego reflinka.

Więcej tutajUWAGA! Produkt posiada blokadę regionalną i jego aktywacja oraz uruchomienie może nastąpić wyłącznie na terenie Polski.

 

Dunwall City Trials

 

Wkrocz w świat Odmieńca w Dishonored™: Dunwall City Trials™ — pierwszym dodatku do bardzo ciepło przyjętej przez krytyków i graczy gry akcji z widokiem z oczu protagonisty autorstwa Arkane® Studios. Dodatek ten wystawi Twoje umiejętności walki, skradania się oraz zwinnego poruszania się na prawdziwą próbę. Do swojej dyspozycji będziesz mieć 10 różnorodnych map z wieloma ciekawymi wyzwaniami. Kreatywnie wykorzystuj swoje nadnaturalne zdolności, broń i rozmaite gadżety, aby wyeliminować jak najwięcej wrogów w ograniczonym czasie, pokonywać kolejne fale tallboy’ów, strażników, płaczków i rzezimieszków, albo wykonać imponującą serię zabójstw z góry. Ale to nie wszystko! W Dunwall City Trials znajdziesz też zupełnie nowe osiągnięcia i trofea, a także internetowy ranking wspólny dla wszystkich graczy z całego świata!

 

 

Dziesięć różnorodnych wyzwań

Wykorzystaj możliwości elastycznego systemu walki, skradania się i rozmaitych opcji konfiguracji gry Dishonored w zupełnie nowy sposób, stawiając czoła wymagającym próbom w Dunwall City Trials. Dowiedź, że jesteś najlepszym skrytobójcą, łącząc ze sobą nadnaturalne zdolności i gadżety, aby wyeliminować swoich wrogów w kreatywny sposób lub zebrać pomocne wskazówki, dzięki którym rozpoznasz swój cel. Jeśli nie lubisz zabijania, możesz strzelać do spadających zbiorników z tranem, zanim uderzą o ziemię, lub zakraść się do luksusowej rezydencji i niezauważenie wynieść z niej cenne łupy.

 

Światowy ranking internetowy

Twoje najlepsze wyniki w każdym zadaniu będą przesyłane na serwery i porównywane z wynikami innych graczy z całego świata w specjalnym rankingu. Gdy trzeba dowieść swojej wyższości nad innymi, każdy punkt i każda sekunda mają znaczenie.

 

Nowe osiągnięcia i galeria do odblokowania

Poza zestawem zupełnie nowych osiągnięć i trofeów dodatek wprowadza również galerię obrazów z grafikami koncepcyjnymi do gry Dishonored, które będą się pojawiać w miarę wykonywania kolejnych zadań i osiągania wyznaczonych celów.

 

 

 

© 2011 Bethesda Softworks LLC, spółka ZeniMax. The Elder Scrolls, Skyrim, Bethesda, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax i powiązane logo są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy ZeniMax Media Inc. w USA i/lub innych krajach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

blas

 

Dodatek wymaga zainstalowania gry Dishonored

Windows Vista / Windows 7 Procesor 3.0 GHz dual core lub lepszy Pamięć:  3 GB system RAM, HDD:  9 GB 
Karta graficzna kompatybilna z DirectX NVIDIA GeForce GTX 460 / ATI Radeon HD 5850 - 512 MB RAM lub lepsza

  • Wersja Językowa Polska
  • PEGI 18+
  • Nośnik Cyfrowy - Klucz
  • Platforma Cyfrowa Steam
  • Gatunek Dodatek - DLC

Napisz swoją recenzję

Dishonored: Dunwall City Trials (PC) PL  KLUCZ

Dishonored: Dunwall City Trials (PC) PL KLUCZ

Dodatek do jednej z najoryginalniejszych i najbardziej klimatycznych skradanek 2012r. Nowe mapy, osiągnięcia i trofea a także światowy ranking internetowy pozwolą dowieść Twojej wyższości nad innymi. Pamiętaj, że każdy punkt i każda sekunda mają znaczenie.

Napisz swoją recenzję

Produkt wirutalny - wysyłka darmowa

Polecane produkty